«Чарівники» й «політехи» повели у війнах за фінал АБЛ

Перші півфінали Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу яскраво продемонстрували, що випадкових команд в 1/2-ій нема. Обидва двобої на майданчику спорткомплексу Луцького НТУ стали доказом того, що суперники боролися якщо не до останньої секунди, то до останньої хвилини – точно. Саме дві стартові ігри в серіях до двох перемог були, наче близнюки – один колектив усіма силами намагався  відірватися, інший же будь-що прагнув дістати,  і навіть кілька разів підходив на відстань подиху…

 

 

БК «Чаклуни» - БК «Університет» - 58:47

    10:12,  22:6,          14:21,  12:8

 

Попередня гра між цими опонентами подарувала вулкан емоцій та результат 63:54 на користь «магів», тож «студенти» налаштовувались дати бій одному з головних конкурентів турніру.  Певним послабленням можна назвати відсутність у «червоних» Максима Дейни, хоча воно й у порівняння не  йде зі ситуацією у переможців регулярної першості.

 

«Чаклуни» починали зустріч уп’ятьох, по ходу підбіг Юрій Карпенко, тому відіграли вони практично без ротації.

 

По суті візаві виграли по дві чверті кожен, однак провал «Університетом» другого періоду  став визначальним. Важко й виділити когось одного у «ворожбитів» - у скрутні моменти ініціативу успішно почергово брали Дмитро Швагринський, Олег Чепелевський, Юрій Карпенко, Тарас Гаврилюк і Тарас Пашко.

 

Однак до честі молодших баскетболістів – кілька разів їм вдавалося скорочування відставання до кількох очок (відзначаємо Іллю Бедлінського, Петра Глушка, Андрія Прудяка та Володимира Шевчука). Все ж, на вирішальний ривок не вистачало сил та везіння.

 

 

 

БК «ЛНТУ» - БК «Slam City» - 96:75

   25:16,  22:22,          25:21,  24:16

 

Напевно, розгром тижневої давнини 102:53 «технарі» згадуватимуть довго, тому на домашній півфінал вони вийшли у всеозброєнні – підтягнулися Едуард Федчук, Юрій Шкондя та Вадим Гололобов.

 

«Політехніки» з перших хвилин взялися триочковими бомбити кільце ковельчан, причому під час гри це доволі вдало виходило робити не лише традиційно  Федчукові, а й у Шконді та Веселовському. Часто своєчасно додавав та блокшотив Гололобов.

 

А що «Slam City»? Під щитами вдало діяв на досвіді Віктор Герасимчук, однак в цей день у нього не було такої підтримки партнерів як зазвичай. Відмічаємо точковий успіх Дмитра Хомича, три точні поспіль атаки якого наприкінці стартової десятихвилинки врятували Ковель від прірви.

 

Знову ж мусимо відзначити характер та жагу до боротьби гостей, адже кілька разів упродовж протистояння здавалося, що відставання не скоротити. Проте щоразу «Слем» повертався в гру і навіть за певних обставин міг вирівнювати цифри на табло. Однак ціна дуелі була настільки високою, що пропорційно й збільшилась кількість невимушених помилок. У завершальні хвилини ковельчани просто зупинились, відтак фінальний рахунок зафіксував дещо не по грі -21.

 

Що ж, перші півфінали виправдали сподівання шанувальників баскетболу, тому матчі-відповіді, підозрюємо, будуть іще гарячішими. Всі на баскет!

 фото: Сергій Ліщук

Схожі матеріали

22 лютого 2015, 07:48
У суботу ввечері  луцький баскетбольний клуб в рамках Вищої ліги України приймав володаря срібних медалей минулорічної вишки київський...
24 грудня 2015, 08:05
Гра між баскетбольними клубами «Волиньбаскет-WOG» та «Запоріжжя» має особливий статус. Особливий він передовсім для луцької команди,...
27 травня 2019, 19:42
Гравець баскетбольного клубу «Старий Луцьк Університет» Володимир Шевчук став переможцем міжнародного турніру 3x3 Central Europe Tour...