Чи візьмуть реванш «лицарі» у «фізкультурників»? Прев’ю

До очного поєдинку в Луцьку суперники підходять у різних настроях. БК «Волиньбаскет-WOG» здобув довгоочікувану перемогу в Миколаєві (76:71), а СК «ІНФІЗ» програв столичне дербі «динамівцям» (64:85). У першому колі в Палаці спорту ці команди видали дуже захопливі дві чверті (47:47), проте після великої перерви волиняни зупинилися й програли 74:90. Тож 9 грудня лучанам буде що доводити киянам.

 

 

Обидва колективи перебувають у нижній частині турнірної таблиці, Луцьк здобув поки всього одну перемогу, а Київ – дві. Не на користь волинян зіграє важке турне Черкаси-Миколаїв, адже час буде лише на відновлення.

 

 

Хедлайнерами команд за результативністю є Микола Полюляк (14,3 очка за гру) та Андрій Лебединцев (22,2). Що стосується відсотка влучності, то тут лідирують Полюляк (2% - 55,2), Лебединцев (2% - 47,9) та Герасимчук (3% - 39,4), Добріков (37,2).

 

 

Пряма мова

Віталій Лебединцев, головний тренер СК «ІНФІЗ»:

-          У Луцьку не гратиме Дзюба, зрештою і проти «Динамо» він не зіграв. У нас дуже молода команда, подекуди навіть юна, тому ми насамперед ставимо собі за мету, щоб баскетболісти виросли у класних гравців і досягли успіхів у кар’єрі. До поєдинку проти «Волиньбаскет-WOG» готуємось у звичному режимі. Ми – кидкова команда, от в минулій грі кинули 86, а закинули 22. Якщо зможемо підвищити цей показник, то є шанси.

 

Дмитро Чайковський, головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG»:

-          Пріоритетним на ці дні буде відновлення, бо дві гри за три дні – то раз, а далека дорога – два. Напередодні зустрічі проведемо тренування так, щоб не навантажувати гравців і зберегти психологічну впевненість. Разом із тим, намагатимемося підтягнути Джексона. Завданням на гру проти «ІНФІЗА» вбачаю виключити Лебединцева й Швеця. Не знаю чи гратиме Дзюба, однак розбираємо його та Добрікова з Липком. Перший може кинути здалеку, другий пройшов школу «Хіміка». У будь-якому разі буде важко.

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Схожі матеріали

10 жовтня 2015, 07:26
Стартував тринадцятий чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. У цій лізі братиме участь луцька команда БК "Волиньбаскет 2...
10 грудня 2015, 08:21
Зустріч у Луцьку мала дати відповідь передовсім на одне питання – чи зможе «Волиньбаскет-WOG» реально втрутитися у боротьбу за зону...
18 січня 2016, 13:59
Ми вже писали про успіхи уродженця Луцька в студентській лізі США з баскетболу. В минулому турі Близнюк почав зустріч у стартовій п’...