Ковельчани вирвали перемогу в «Старого Луцька»

Черговий  тур  Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу (Аматорська баскетбольна ліга) було розбито на два  дні – суботу та вівторок. Тож напередодні неділі у залі спорткомплексу СНУ  було зіграно всього один матч – у двобої зійшлися ветерани волинського баскетболу та представники міста з географічного центру області.

 

 

БК «СТАРИЙ ЛУЦЬК» - БК «SLAM СITY» - 78:82

          21:26,   23:17,    23:15,   11:24

 

 

Присутні на грі вболівальники чомусь ще до стартового вкидання почали віддавати перевагу «Старому Луцьку». Все тому, що побачили – у складі «СлемСіті» не було Віктора Герасимчука. Хоча й у команді опонентів були відсутні Власов та Нечай.

  

Це протистояння дало зрозуміти – Ковель уміє приємно дивувати насамперед командним духом.

 

Також початок матчу здивував тим, що лучани повністю програли підбирання ковельчанам, тож останні відірвалися 3:8. Однак у ветеранів явно пішло з-за дуги – перші 12 балів вони назбирали чотирма кидками – 12:8.

 

Проте хлопці з написом на майках «Ковалі» знову зламали хід поєдинку і виграли десятихвилинку 21:26.

 

Друга та третя чверті були за «Старим Луцьком», і справедливо треба визнати, що якби не відчайдушна  вдала гра Дмитра Хомича, Олексія Івченка, Дмитра Кузьмука та Віктора Дручика, то ветерани вирішили б долю поєдинку задовго до його завершення. Бо ж саме в ті хвилини полетіло в Андрія Трача, Володимира Пилипчука, Богдана Рудя й Андрія Бурдуковського.

 

На початку четвертого періоду Луцьк вів +9 (67:58). Що сталося потім – словами передати важко. За відсутності Герасимчука диригувати колективом взявся Віктор Поліщук. І якщо за 30 хвилин він запам’ятався (крім плеймейкерства) кількома влучними триочковими та двома невдалими кидками з-під щита (один з яких сам же й додав), то фінальну десятихвилинку провів фантастично.

  

Були три важливі перехоплення в захисті, вдалі виведення партнерів на відкритий кидок та що найголовніше – у відповідальний момент йому двічі поспіль вдалося завершити атаки 2+1 та набрати 5 пунктів (один штраф був мимо). Це остаточно деморалізувало суперників.

 

І хоча «Старий Луцьк» до останньої секунди намагався перевести гру в овертайм,  «SLAM СITY» виборов перемогу. 

Схожі матеріали

07 жовтня 2018, 21:34
Початок другого протистояння першого спареного туру почався дуже весело та оптимістично для волинських шанувальників баскетболу.  ...
04 серпня 2016, 08:54
Міжнародна баскетбольна організація  FIBA щомісяця оновлює рейтинг збірних з баскетболу 3х3. Приємно, що більшість наших головних...
05 жовтня 2015, 13:45
У спортивному середовищі Луцька запахло ще одним серйозним дійством, яке витало-витало навколо, але все оминало й оминало... До осені...