ЛНТУ вирвався у лідери Аматорської баскетбольної ліги Волині

5 березня обласний центр знову став епіцентром гри зі смугастим оранжевим м’ячем та кільцем. Саме в неділю  відбулися матчі третього туру Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу (Аматорська баскетбольна ліга Волині).

 

 

У запеклих двобоях зустрічалися:

БК «SLAM СITY» - БК «ВОЛОДИМИР»

БК «ЧАКЛУНИ» - БК «СТАРИЙ ЛУЦЬК»

БК «ЛНТУ» - БК «УНІВЕРСИТЕТ».

 

Після невдалого першого туру доволі впевнено крокує турнірною дистанцією ковельський «СлемСіті», який здобув свою другу перемогу. Цього разу над «Володимиром»  - 86:70.

 

Загалом, цей матч був дуже колоритним, адже Володимир-Волинський мав у своєму складі не тільки суперлігових  В’ячеслава Моторчука та Володимира Коцька, а й спортивного директора «Волиньбаскета» Сергія Смітюха!

 

Однак зусилля ковельчанина (по дружині )) ) Віктора Герасимчука та Ко  були більш успішними.

 

 

Якось трохи несподівано один із фаворитів змагань – «Чаклуни» - не зумів упоратися зі «Старим Луцьком», який, як з’ясувалося, не такий уже й старий – 54:67.

 

 

Перед  дербі волинських вишів, східноєвропейський підлився Максимом Дейною та тренером Володимиром Журжієм. І це дало свої результати. Дуже вперта гра, у третій чверті якої була рівновага 50:50. Однак у кінцівці артилерія «політехніків» Федчук-Шкондя-Полюляк дала про себе знати – 91:69.

 

Таким чином, після трьох ігор три звитяги лише у БК  «ЛНТУ», тому маємо одноосібного лідера.

 

БК «SLAM СITY» - БК «ВОЛОДИМИР» - 86:70

БК «ЧАКЛУНИ» - БК «СТАРИЙ ЛУЦЬК» - 54:67

БК «ЛНТУ» - БК «УНІВЕРСИТЕТ» - 91:69

Схожі матеріали

26 квітня 2017, 12:15
У вівторок було зіграно два матчі передостаннього туру Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу. Так, у спортзалі ЛНТУ в Аматорській...
25 вересня 2015, 08:17
На засіданні Президії Федерації баскетболу України, яке відбулося в Києві 24 вересня, затверджено склад учасників, систему проведення...
06 лютого 2015, 14:00
Цієї суботи та неділі волинський баскетбольний клуб тур пропускає, і, якщо можна так висловитись, виступає в ролі глядача.  ...