Лучани були за крок до сенсації у Дніпрі

По чотири холості атаки, сухі півтори хвилини та два промазані штрафи від В’ячеслава Моторчука – ось таким видався початок поєдинку «Дніпро» - «Волиньбаскет» до слемданку-додавання від Станіслава Дикого.

 

Не можна сказати, що суперники стартували  у надшвидкому темпі. Радше навпаки – якась така дуже обережна розвідка була на майданчику ПС «Шинник».

 

У це годі повірити, проте перші бали господарі набрали аж через 3:25 після стартового вкидання (2:5). У такому темпі вальсу опоненти натанцювали за половину десятихвилинки  на впертий рахунок 4:7.

 

Коли ситуація для «Дніпра» стала приголомшливою 4:11, Денис Журавльов змушений був брати тайм-аут.

 

Що приємно, Дмитро Чайковський не побоявся дати зіграти у цей відрізок Петрові Глушку та Максимові Дейні. Останній навіть зумів відзначитися – замкнув  передачу від Івана Тимощука. Чудовий підсумок до початку другої чверті – 11:17.

 

Рівно три хвилини знадобилося «Дніпру», щоб дістати «Волиньбаскет» у другому періоді – 19:19. І тут настала черга брати перерву вже тренерському штабові лучан.

 

Якщо вболівальники господарів сподівалися на те, що після цього гості миттєво «розклеяться», то помилилися. «Волиньбаскет» не знітився і продовжував вести свою гру, однак під завісу таки віддав лідерство «Дніпру» - 27:24.

 

Після великої перерви Луцьк і далі вдало стримував атакувальний порив Дніпра усіма доступними способами, тому за п’ять хвилин до сирени про закінчення третьої десятихвилинки була мінімальна перевага господарів  35:34. Але влучний триочковий Тимощука вкотре вивів уперед  «лицарів» - 35:37.

 

Дещо змінили ситуацію два влучні з-за дуги Шунделя. Але що нам це, якщо в нас є дальня артилерія Едуарда Федчука! На четверту чверть команди виходили за відриву гостей  41:48.

 

Господарі рвонули чимдуж ліквідовувати відставання, і знову рівно за три хвилини на табло горіли практично однакові цифри - 47:48.

 

«Волиньбаскет» продовжував битися, однак сили були нерівні. Будьмо відверті, на останні сім хвилин лучан елементарно не вистачило. Вирвана перемога «Дніпра» 65:51 (11:17, 16:7, 14:24, 24:3).

 

Вітання дніпрянам і велика подяка волинянам за те, що зібралися після Запоріжжя та показали характер.

Схожі матеріали

21 листопада 2018, 13:42
Уродженець Луцька Богдан Близнюк може дебютувати за національну збірну з баскетболу. Тренерський штаб на чолі з Євгеном Мурзіним...
18 листопада 2014, 10:38
Нарешті луцький баскетбольний клуб проведе свої перші домашні матчі нового сезону у рідних стінах.   Після чотирьох зустрічей на...
23 жовтня 2015, 17:00
Його непересічна зовнішність та манера гри завжди приваблювали як палких шанувальників баскетболу, так і чарівних панянок Луцька....