На «Черкаські мавпи» з Миколою Полюляком

Нарешті для «Волиньбаскета» починається третє коло регулярної першості Суперліги Парі-Матч. Прихильники клубу знають, що продовження виступів луцького баскетбольного клубу в елітній першості країни було під великим питанням, тож уже сам факт виїзду команди до Черкас та Києва є надзвичайно приємною новиною.

 

 

Ще більш приємною стала звістка про те, що до колективу повертається минулорічний лідер  команди Микола Полюляк. І вже перший матч йому доведеться грати проти «Черкаських мавп», де провів половину цього сезону. Що ж, як кажуть, має що доводити Максимові Міхельсону.

 

Черкаси нині в тонусі, адже з початку року вони провели два класні матчі проти «Будівельника» (68:78) та «Дніпра» (80:81), де хоч і поступилися, проте показали надзвичайно видовищний баскетбол.

 

Гравці «Волиньбаскета» тільки 16 січня зібралися після канікул, не дорахувавшись у своїх лавах Олександра Фурса, який продовжив кар’єру в одеській БІПі. Головний тренер лучан Дмитро Чайковський з приводу підготовки команди зауважив:

-          Готуємось у звичному режимі. Трохи погано, що під час паузи не зіграли жодного товариського поєдинку, тому будемо намагатися зловити ігровий ритм уже безпосередньо під час зустрічі з «Черкаськими мавпами». Маємо кілька мікротравм, але вірю, що до четвергового протистояння ці гравці оговтаються».

 

Гра відбудеться 26 січня, ПС «Будівельник», початок о 19:00. Онлайн-трансляція - YouTube

Схожі матеріали

25 грудня 2016, 20:05
За два минулі сезони саме ігри між луцькими та південноукраїнськими баскетболістами були найбільш непередбачуваними. У всіх без...
15 червня 2015, 11:34
У польському місті Любліні відбулися захоплюючі баталії Міжнародного молодіжного турніру з баскетболу серед міст-побратимів Любліна....
12 листопада 2016, 08:51
До протистояння в Луцьку суперники мали по одній перемозі в регулярному чемпіонаті. Проте  не це турбувало волинських поціновувачів...