Продемонстрували характер: "Старий Луцьк" переміг "НІко-Баскет"

Луцька команда поступилася у першому поєдинку, але зуміла реваншувати у другому матчі. Про це пише офіційний сайт БК "Старий Луцьк".

 

В стартовому матчі місцева команда поступилася гостям. Левова частина загального результату залежала від першої чверті, в якій «Старий Луцьк» програв з рахунком 7-24. Зрештою, господарі програли з підсумковим рахунком 62-89.

 

За схожим сценарієм розпочинався і другий поєдинок. Волиняни поступилися у стартовій чверті. Хоча розпочиналося все не так печально: після влучного штрафного Коцька та «трьохи» Швагринського лучани повели в рахунку 4-0. «Ніко-Баскет», напевно, згадав, що Ніка – богиня перемоги і почав свій наступ. Підопічні Валентина Бєрєстнєва активізувалися зусиллями Заплотинського та Гуменюка. Допомагав активно партнерам по команді і Сєрпілін. Господарі намагалися відновити статус кво, однак «Ніко-Баскет» свого не віддаврахунок чверті – 15-23.

 

Всі наступні десятихвилинки виграли господарі. В другій чверті лучани активізувалися. Незважаючи на три фоли Шевчука та травми Дейни і Литвиненка, наші гравці почали активніше діяти в захисті, і це дало свої плоди. Швагринський продовжував влучати на різний смак і, здається, надихнув своїх партнерів. Незважаючи на невдалі попередні спроби, справжню феєрію продемонстрував Глушко. Петро знайшов снайперську точку «під 45» і влучив 3 з 3-х дальніх кидків. «Білі» наблизилися у рахунку, але миколаївці не збавляли обертів, влучаючи з середньої дистанції. Луцьк вдало захищався і точно міг би записати собі в актив кінцівку чверті, якби не «базер» Лук’яна – 39-46.

 

Третя чверть також краще вдалася господарям. Чого тільки варте 3 з фолом від Прозапаса. Та й загалом, молодий «шутер» лучан нарешті почав влучати здалеку. Протягом левової частини десятихвилинки гості не дозволяли нашим хлопцям наблизитися ближче ніж на 4-7 очок. Після дальнього Прозапаса рахунок наблизився до мінімуму, однак гості знов зуміли відірватися в рахунку. Перед останньою чвертю рахунок на табло – 59-64.

 

В четвертій десятихвилинці «Старий Луцьк» почав захищатися зоною і це дало свої результати. Старт чверті був малорезультативним, але все ж підопічним Журжія вдалося скоротити відрив у рахунку. Знову «трьохи» влучав Прозапас. У вирішальні моменти з штрафних не промахнувся Глушко. Саме Петро вивів свою команду вперед. Гості часто кидали штрафні, але гул трибун завадив «синім» бути влучними. Переможною стала «трьоха» Прозапаса та влучний штрафний Коцька. Лучани як леви боролися за кожне підбирання і протягом завершальних 24 секунд не дали гостям влучити свої кидки. У підсумку, «Старий Луцьк» разом із вболівальниками святкував підсумкову перемогу. Матч завершився з рахунком 74-72. Найрезультативнішим гравцем матчу став Дмитро Швагринський, в активі якого «дабл-дабл» –  25 очок та 12 підбирань.

Схожі матеріали

15 травня 2015, 09:28
У київському Палаці спорту відбулося баскетбольне свято для дівчат та хлопців з усієї України.   Переможці обласних змагань...
19 жовтня 2016, 09:08
Столичний "Будівельник", який є суперником волинського баскетбольного клубу в Суперлізі Парі-Матч,  достроково розірвав угоду з...
23 жовтня 2015, 17:00
Його непересічна зовнішність та манера гри завжди приваблювали як палких шанувальників баскетболу, так і чарівних панянок Луцька....