СНУ - найбаскетбольніший виш Волині

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету пройшли чергові змагання за програмою спартакіади міста 2014 з баскетболу серед юнаків у ІІ групі. Боротьбу за нагороди вели команди чотирьох вишів нашого міста.

 

Інтригу у розподіл підсумкових місць внесли гравці команди Академії рекреаційних технологій і права (тренер Володимир Дручик), які впевнено перемогли своїх однолітків з університету «Україна», і несподівано для всіх, команду господарів ЛНТУ, яка була претендентом на перемогу в змаганнях.

 

Остаточну крапку у розподілі місць повинна була поставити гра між давніми суперниками, командами Східноєвропейського національного університету (тренер Світлана Грициляс) і Луцького національного технічного університету (тренер Володимир Файдевич). Господарі у разі перемоги, незважаючи на одну поразку, могли претендувати на перемогу, а у випадку поразки з різницею не більше п’яти очок і на друге місце.        Тому гра видалася напруженою і цікавою. З перших хвилин ініціативою заволоділи студенти СНУ і в кожній чверті збільшували відрив, який грав на користь команди Академії рекреаційних технологій і права.

 

Остаточний рахунок гри 67:48 на користь команди Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, яка у підсумку стала переможцем цьогорічних спартакіадних змагань. Друге місце, завдяки кращій різниці м’ячів, у команди Академії рекреаційних технологій і права, а команда господарів з Луцького національного технічного університету – третя.

 

По закінченні змагань, голова комітету по фізичній культурі та спорту Юрій Волинець, подякував командам за участь у змаганнях, побажав спортсменам нових спортивних досягнень та нагородив переможців і призерів.

Наступними спортивними змаганнями в рамках спартакіади міста 2014 серед студентів луцьких вишів стануть змагання з міні-футболу, які стартують 4 листопада на базі СНУ імені Лесі Українки.

фото: http://www.lutskrada.gov.ua

Схожі матеріали

27 серпня 2017, 19:19
Фантастичний фестиваль баскетболу відгримів в обласному центрі Волині. Упродовж двох днів майданчик спорткомплексу СНУ імені Лесі...
12 листопада 2016, 08:51
До протистояння в Луцьку суперники мали по одній перемозі в регулярному чемпіонаті. Проте  не це турбувало волинських поціновувачів...
25 червня 2015, 10:00
28 червня 2015 року в місті Луцьку на Театральному майдані пройде другий відкритий турнір зі стрітболу (вуличного баскетболу),...