«Старий Луцьк» двічі обіграв дубль «Київ-Баскета»

Молоді хлопці зі столичного «Київ-Баскет-2» зуміли дати бій чемпіонам Першої ліги минулого сезону, однак команда з Луцька двічі святкувала перемогу.

 

78 : 72

(20 – 27; 17 – 13; 19 – 9; 22 – 23)

 

Перший матч команда зі столиці вже традиційно для себе у цьогорічній Вищій лізі розпочала доволі непогано. Хлопці Максима Балашова зуміли в «перестрілці» виграти першу чверть з рахунком 20-27.  Однак згодом активізувався досвідчений «легіонер» лучан Салтовець, якого вдало підтримувало тріо «екс-чаклунів» Швагринський-Литвиненко-Карпенко. На велику перерву команди пішли за трьох очкової переваги господарів.

 

В третій чверті на підмогу високим прийшли захисники Коцько та Федчук. Перший – забивав штрафні та вдало проходив під кільце, другий – влучав здалеку. Кияни відповідали результативними діями Ковальчука та Хімічука, однак перед останньою десятихвилинкою господарі вели з рахунком 56-49. Остання чверть пройшла за рівної боротьби. Гостям вдалося виграти її з мінімальною різницею в одне очко, однак підсумкову перемогу святкував «олдскульний» Луцьк.

 

70 : 62

(13 – 8; 24 – 21; 15 – 10; 18 – 23)

 

На відміну від поєдинку суботнього, старт матчу був мал результативним. За десять хвилин першої чверті команди набрали всього 21 очко на двох. В ці хвилини в господарів варто відзначити Швагринського, в гостей найактивнішим був Бондаренко. Друга чверть стала бенефісом Салтовця, проти якого протидії в підопічних Балашова так і не знайшлося. Навіть «капітанський спурт» Болоценка не дав бажаних результатів: на перерву команди пішли за рахунку 37-29.

 

У третій чверті, коли здавалось би гра йшла за сценарієм господарів, Дмитру Чайковському довелось серйозно варіювати склад, адже тренер лучан не зміг розраховувати на двох основних захисників Федчука та Коцька: капітан «Старого Луцька» підвернув ногу і не зумів продовжити поєдинок, а Володимир отримав технічний фол за розмови з арбітрами і через перебір фолів завершив гру. В такій ситуації на підмогу Чижу поспішили Хомич та Прозапас, які «каші не зіпсували». Луцьк володів перевагою під кільцем і трансформував її у перемогу.

 

Найкращим гравцем «Старого Луцька» у «спарці» проти столичної команди став Олег Салтовець, якому належить першість за, фактично, всіма показниками ефективності. Варто відзначити і традиційно хороший рівень гри від лідерів лучан Швагринського та Федчука. Відзначимо, що протягом двох матчів прикрі травми здобули основі гравці нашої команди Петро Глушко та Едуард Федчук.

 

Після звитягами над «Київ-Баскет-2» в активі луцької команди три перемоги при трьох поразках. Наступну гру «Старий Луцьк-Університет » проведе вдома, 24 жовтня. Суперником лучан в Кубку України стане «Львівська Політехніка».

Схожі матеріали

21 вересня 2015, 09:01
У продовж 25-27 вересня обласний центр Волині прийме доволі масштабний турнір з баскетболу серед ветеранів. Певна річ, йменування...
13 травня 2014, 10:50
  21 травня в рамках фестивалю «LNTU.Planet if Students» відбудеться свято баскетболу "Аll stars show lntu".     Родзинкою цього...
16 квітня 2014, 08:50
Неодноразово доводилося терпіти підколи колег із Хмельницької, Житомирської та Рівненської областей про те, що у нас є команда-бомж....