«Старий Луцьк» обмінявся перемогами з дублем «Київ-Баскета»

25-26 січня в столиці відбувалися чергові матчі Вищої ліги: місцевому «Київ-Баскету-2» протистояв «Старий Луцьк-Університет».

 

Команда Володимира Журжія оновила свій склад і продовжує шукати свою гру без досвідченого Олега Салтовця. Перша гра в Києві розпочалася для нашої команди дуже важко. Лучани зробили ставку на дальні спроби, однак не влучили жодну з восьми. Господарі ж натомість заволоділи лідерством в рахунку і перемогли в чверті з переконливим рахунком 25-10.

 

В другій і третій чверті нашим хлопцям вдалось показати слабкі сторони юних киян у переході від оборони в атаку. Гравці «Старого Луцька» запропонували суперникам високий пресинг, з яким столичні баскетболісти не завжди справлялися. В підсумку, лучани змогли відіграти гандикап. Вирішальними у матчі стали два очки з середньої дистанції, які принесли перемогу гостям з рахунком 70-72.

 

Другий матч розпочався для лучан менш катастрофічно, ніж перший. Лучани знову програли стартову чверть, але за рахунок вдалих дій в захисті і ефективних спроб в атаці переламали хід гри. Друга і третя десятихвилинка утвердили перевагу «Старого Луцька». В ці хвилини найактивнішими були Федчук, Коцько та Швагринський.

 

Перед останньою чвертю перевага лучан становила 7 очок. Незважаючи на це, «Старий Луцьк» швидко розгубив перевагу і був змушений відігруватися. Зрештою, за 5 секунд до кінця матчу наша команда поступалася у 2 очка, однак відновити статус кво не змогла. Матч закінчився з таким же рахунком 72-70, однак на користь господарів. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька» був Володимир Коцько, який за сумою двох матчів набрав 44.

 

 

 

 

 

Схожі матеріали

04 травня 2014, 18:04
В першій чверті «Авангард» зіграв так, як грає увесь сезон. Оскільки це команда вікова, то вона намагається створити очковий гандикап...
07 грудня 2014, 21:04
Друга гра між баскетбольними клубами "Київ-Вовча зграя" та "Волиньбаскет-WOG-Університет" не стала повторенням першої, де були...
09 серпня 2017, 10:40
У неділю 13 серпня  на спортивному майданчику "Сіті Парк" буде проведено відбірний  етап до Чемпіонату України з баскетболу 3х3.  ...