«Старий Луцьк» переміг Тернопіль в плей-оф першої ліги

Підопічні Володимира Журжія здобули важливу перемогу у матчі плей-оф першої ліги з баскетболу. Гра відбувалася 4 квітня в спортивному комплексі СНУ ім.  Лесі Українки.

 

Стартовий відтинок гри несподівано краще провели гості. Тернополяни захопили лідерство в рахунку і тримали своїх опонентів на відстані однієї влучної атаки. Господарів за собою повів капітан Федчук. Едуард раз по раз засмучував підопічних Ігоря Білоуса. На першу перерву команди пішли за мінімального гандикапу Тернополя.

 

Друга десятихвилинка «жовтим» відверто не вдалася. Господарі захопили ініціативу. Саме лучани були влучнішими і здалеку, і з-під щита. Перед великою перервою перевага Луцька досягнула 10 очок –  хлопці Журжія вели з рахунком 47-37.

 

Третя десятихвилинка стала логічним продовженням своєї попередниці. Зусиллями Федчука, Салтовця та Коцька лучанам вдавалося тримати опонентів на безпечній відстані і збільшити свою перевагу до 12 очок.

 

В останній чверті гості зловили  кураж і скоротили різницю у рахунку. Незважаючи на це, «Старий Луцьк» показав всім хто в домі господар: знову полетіли дальні  від Федчука і «силові» від Салтовця. Вчасно допомагали своїм партнерам і минулорічні переможці «аматорки» Швагринський, Карпенко та Литвиненко.

 

У підсумку, фінальна сирена зафіксувала перемогу лучан з рахунком 91-82. Найрезультативнішим гравцем матчу та справжнім «MVP» став капітан лучан Едуард Федчук.

 

Наступний матч команди проведуть у Тернополі. Саме там може вирішитися хто продовжить свій шлях у плів-оф першої ліги з баскетболу.

Фото: https://www.facebook.com/pg/BasketLutsk/posts/?ref=page_internal

 

 

 

Схожі матеріали

14 січня 2019, 13:03
Лучани на власному майданчику зуміли нав’язати боротьбу одному з лідерів Вищої ліги, однак дві перемоги все ж святкували підопічні...
25 грудня 2015, 07:54
Дуель баскетбольних клубів «Волиньбаскет-WOG» та «Запоріжжя» - це той випадок, коли обидва суперники були мотивовані на перемогу через...
18 серпня 2018, 12:30
Новачок Київ-Баскета Дар’я Завидна розповіла клубній прес-службі   як подолати психологічний дискомфорт під час лікування травм. Її...