«Старий Луцьк» поступився «Політехніці» в Кубку України

Лучани зустріли гостей по 1/16 фіналу в молодіжно-резервному складі. У стартовому протоколі з різних причин не було Федчука, Глушка, Чижа, Салтовця та Литвиненка, тож свій шанс отримали молоді вихованці луцького баскетболу, - повідомляє сайт клубу "Старий Луцьк-Університет".

 

Варто відзначити повернення до стану команди головного тренера Володимира Журжія, який приїхав з Юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі.

 

Команди розпочали гру жваво - на блокшот Швагринського гості відповіли влучним дальнім. Суперники стрімголов летіли в атаку, часто втрачаючи м’яч у простих ситуаціях. Загалом перша чверть ознаменувалася заочною, а інколи й безпосередньою дуеллю Швагринський-Завадський. Цікаво, що бігмени влучали як з «фарби», так і здалеку. Перша десятихвилинка закінчилася з рахунком 18-28.

 

Друга чверть краще вдалася нашій команді. Декілька приємних моментів для публіки подарував Коцько. Володимир спочатку сам забив дальній, а згодом ефектно асистував Швагринському. Останній, до слова, встигав підбирати свої ж кидки та результативно завершувати атаку другим темпом. У цій десятихвилинці варто відзначити й молодих Прозапаса та Прудяка: перший в потрібний момент підтвердив свої снайперські здібності, другий – запам’ятався цінним перехопленням та забитими штрафними. Зрештою, завдяки дальнім влучанням від Коцька на перерву команди пішли за трьохочкової переваги «зелених» 45-48.

 

Після великої перерви гра в нашої команди дещо розлагодилася. Чи то персональний захист галичан дав свій результат, чи просто нашим молодим баскетболістам не фартило, але у нашої команди не «залітало». Львів’яни зусиллями Кашубовича, Тютюнника та Завадського втекли у очковий відрив. Ситуативними успіхами господарів стали ефектний блокшот від Швагринського та реалізований «ендван» Прудяка. Відзначимо й появу на майданчику Богдана Гловацього, якого публіка зустріла овацією.

 

Четверту десятихвилинку наша команда грала без Шевчука, який перебрав фолів. У цій чверті непогано діяв Бедлінський, який запам’ятався двома блокшотами. Збагатив свій очковий доробок і Швагринський, який у підсумку зробив дабл-дабл.

 

Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей з рахунком  64-92. Незважаючи на поразку, наш тренерський штаб оцінив рівень молодих баскетболістів, зміг перевірити їх на фоні екс-збірника Завадського та компанії. Найрезультативнішим баскетболістом з 24 очками став Андрій Кашубович. У нашій команді відзначаємо Дмитра Швагринського з 22 підборами та 15 підбираннями. Вже 26 жовтня команди проведуть матч-відповідь у Львові.

 

Схожі матеріали

25 березня 2019, 13:26
Команда Дмитра Маркова вдруге впевнено переграла спортсменів з Волині. Про це пише прес-служба БК "Старий Луцьк".   «Розмочив» рахунок...
22 січня 2015, 16:11
23 та 24 січня Луцьк прийматиме баскетбольні змагання всеукраїнського рівня!   Саме в ці дні в обласному центрі Волині відбудуться...
12 березня 2015, 18:58
Доволі несподіване (принаймні, як для журналістів) повідомлення "прилетіло" від прес-служби ФБУ.     Так-от, на адресу Федерації...