«Старий Луцьк-Університет» поступився «Львівській Політехніці»

Ще зовсім нещодавно ці команди зустрічалися  в Кубку України, де волиняни заграли весь найближчий резерв клубу, тож прохід далі львів’ян треба сприймати радше філософськи. Інша справа регулярна першість, тому вболівальники волинян щиро сподівалися на успіх в обох іграх.

 

Перша чверть протистояння Луцька та Львова в рамках  розіграшу Вищої ліги України з баскетболу пройшла за домінування господарів.

 

Із перших секунд «Старий Луцьк» почав нарощувати перевагу. І тільки-тільки «Політехніка» підбиралася ближче, триочкові  Володі Коцька та Василя Чижа робили свою справу. Лише  активний пресинг гостей наприкінці 10-хвилинки допоміг їм скоротити до  23:19.

 

На другий період наставники не  стали чогось  кардинально змінювати. На ривочок  лучан львів’яни відповіли тим же.  Зірвав овації трибун ОДЮСШ фантастичний прохід Олега Салтовця через  весь майданчик  і результативне завершення з-під двох суперників.

 

Галичанці відзначалися командними діями  з  акцентом на Тютюнника та Завадського. Тривалий час на майданчику трималися цифри 30:29. Наприкінці чверті почалися гойдалки 32:34  35:34, 35:37, 37:37, які влучним дальнім виграли гості. Тож на велику перерву суперники пішли за 37:40.

 

Третій часовий відрізок краще провели гості, які поступового перехопили важелі й почали контролювати поєдинок. Швидко «зелені» набрали непоганий гандикап, проте два шалені  дальні Коцька таки злегка повернули в гру господарів – 55:66.

 

У четвертій чверті в «Старого Луцька» геть розклеїлося – відсоток влучності впав, вогось в очах баскетболістів  погас, з’явилися поспішні неправильні рішення…  А от «Львівська Політехніка» почала ще активніше  відпрацьовувати домашні заготовки.

 

Підсумок першого двобою – 72:89.

Схожі матеріали

17 липня 2015, 08:29
Депутати Нововолинської міської ради  на 46-ій сесії міськради подали звернення про надання земельної ділянки для гри у вуличний...
09 березня 2015, 21:24
Чергова порція «правди» від російських «журналістів».    «Розп’ятих» та «заживо  з‘їджених» північно-азіатським писакам  стало мало,...
10 вересня 2018, 11:45
 В обласному центрі Волині зіграли дводенний міжнародний турнір Lutsk International Basketball Cup . Про це йдеться в дописі на...