«Старий Луцьк-Університет» вдруге програв у Рівному

Початок другого протистояння першого спареного туру почався дуже весело та оптимістично для волинських шанувальників баскетболу.

 

Після стартового ривочка 4:0 гості силами Петра Глушка зуміли повернути хід подій. Саме Петрові вдалося два рази закинути із фолом 2+1. Рахунок 4:6 надав натхнення «Старому Луцьку» - причому так, що він рвонув на 6:16.

 

Проте БК «Рівне» швидко оговтався та повернув собі лідерство ще до закінчення першої чверті. Господарі видали вражаючу серію 16:0, тож закінчили десятихвилинку на 22:16.

 

У чверті другій у Луцька щось розладилося – почалися втрати на своїй половині, не пішли дальні. Якщо додати до цього кілька дивних рішень суддів, то Рівне на куражі зробило перевагу до великої перерви ще вагомішою – 50:32. Також у цьому періоді було видалено з залу тренера волинян Дмитра Чайковського.

 

У подальшому лучани без тренера (головний – Володимир Журжій зараз перебуває зі збірною U-18 3х3) виглядали аж надто пригніченими, щоб претендувати на перелом у грі. Тому «Рівне» грало у своє задоволення й набирало очки, а «Старий Луцьк» догравав. Господарям – на радість уболівальникам – вдалося перейти гросмейстерський рубіж. Підсумок матчу – 100:63.

фото: БК "Рівне"

Схожі матеріали

31 березня 2015, 15:42
28 березня 2015 року в нововолинському  Будинку спорту СОК «Шахтар» Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для...
15 березня 2015, 09:00
Неймовірна новина надійшла для всіх шанувальників баскетболу з-за океану. І порадіти за земляка варто не тільки волинянам, а й усім...
03 грудня 2015, 12:05
Чергове виїзне турне на волинський баскетбольний клуб чекає наприкінці тижня. Так, лучани спочатку зіграють в Черкасах проти "...