"Волиньбаскет" - "Черкаські мавпи": Дія друга. Інтригуюча

Перший матч став певною несподіванкою для всіх скептиків, прогнозистів та навіть самих луцьких вболівальників, які, попри поразку 88:96, залишали зал обласної ДЮСШ задоволеними та піднесеними. Наставник гостей Максим Міхельсон таку ситуацію аргументував тим, що його хлопці замість дня відпочинку змушені були провести час у дорозі на Волинь.

 

Суперники йшли рівно усі чверті, крім четвертої – 26:22, 21:25, 21:21 та 20:28. Це й визначило 8-очкову вікторію «Черкаських мавп». Втрату перемоги в останній чверті тренер господарів Дмитро Чайковський пояснив короткою лавою та травмою Хакіма Джексона, після якої центровий Черкас Станіслав Завадський став повноправним господарем трисекундної зони.

 

Чи можуть опоненти здивувати одне одного у четверговій грі? Кардинально – навряд чи. А ще краще розібрати тактичні схеми – так. Либонь, хто буде не лише більш мотивований, а значно концентрованіший, той і переможе.

 

Пряма мова

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські мавпи»:

  • У такому короткому проміжку між двома матчами з одним суперником важлива не так підготовка, як процес відновлення. Як це зробити? Будемо працювати над цим. Комбінації? Не скажу, що «Волиньбаскет» нас чимось здивував – все те, що ми розбирали, воно в господарів і грало. Звісно, інтригу внесли 33 очки від Рудакова.

Дмитро Чайковський, головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG»:

  • Є помилки, над якими ми працюємо на тренуваннях. І дуже неприємно, що ми ті ж помилки зробили у грі. Здавалося б, робимо великий акцент на захисті, на переході від атаки до захисту і навпаки. Але в першій зустрічі з Черкасами нам знову кілька разів забили з фолом – не встигаємо зірвати атаку порушенням в центрі майданчика, а робимо це вже тоді, коли гравець під кільцем. Разом із тим, будемо працювати над відновленням.

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

 

Коментарі

powdy

Волиньбаскет, ви... молодці!

Схожі матеріали

03 травня 2014, 15:48
В неділю волинські баскетболісти зіграють один із найпринциповіших матчів сезону. І річ тут навіть не в тому, що саме з киянами й...
22 жовтня 2016, 17:33
На передматчевій розминці у розташуванні волинян панував гарний настрій, і це не могло не тішити. Тож прихильники «Волиньбаскета»...
19 жовтня 2016, 21:27
До протистояння між собою Одеса та Луцьк підходили з однією перемогою в активі. Однак статус господарів новозбудованого красеня-...