«Волиньбаскет» - «Дніпро». Гра №2: Поразка з багатьма невідомими…

Після суботньої перемоги луцьких баскетболістів над дніпропетровськими візаві з різницею в 31 очко, серед уболівальників чомусь запанувало помилкове відчуття легкої перемоги і дня недільного.

 

Проте сталося зовсім не так, як гадалося.

 

 

Насамперед, треба висловити великий комплімент тренерському штабу «Дніпра» - перше протистояння вони розібрали настільки скрупульозно, що під час другої гри закралася крамольна думка, що це Дніпропетровськ, а не Луцьк грає удома.

 

Щодо гравців «Волиньбаскета», то виникала грішна підозра того, що баскетболісти надто активно відсвяткували суботню звитягу.  Мається на увазі не алкогольний, а емоційний аспект – в суботу господарі виклали всі емоції, тому їх банально не залишилось на неділю.  

 

Однак що впродовж першої чверті, що під час другої – завжди була якась внутрішня певність того, що господарі таки дожмуть гостей, які явно зарвалися (в хорошому – спортивному сенсі цього слова).

 

Але хвилини та секунди вмирали, а нарощування темпу від «Волиньбаскета» все не було. А вже під кінець третьої чверті фактично  всі вболівальник зрозуміли, що чекати цього дня перемоги – то як дивідендів від АО «МММ».

 

На жаль, мусимо вкотре акцентувати увагу на зовсім вдалій реалізації штрафних кидків. У ті моменти, коли здавалося, що хід гри було переламано, лучани двічі не влучали з лінії….

12 з 22 – саме така частка влучень гравців БК «Волиньбаскет». У «Дніпра» - 11 з 12. Питання?

 

 

Що ж, це ще раз доводить невід’ємну аксіому цьогорічної Вищої ліги України – практично всі суперники підібралися такого рівня, що можуть залюбки відбирати очки одне в одного.

 

 

Прикро після гри було чути «експертні» міркування деяких глядачів про те, що шанси втрачено. Ну, шановні, по-перше, авторський колектив спортивного ресурсу «ВолиньSport» був розлючений не менше вашого, адже в переважній більшості наші журналісти люблять саме баскетбол.

 

По-друге, гра з дніпропетровцями – то було лише закінчення першого кола, а коло друге можна зіграти зовсім дзеркально. А по-третє, завжди підтримуємо думку Сергія Смітюха про те, що майданчик рівний, а м’яч – круглий…

 

73 - 84 (14-25  //  21-19  //  13-18  //  25 - 22)

 

фото: БК "Волиньбаскет"

Схожі матеріали

03 грудня 2015, 12:05
Чергове виїзне турне на волинський баскетбольний клуб чекає наприкінці тижня. Так, лучани спочатку зіграють в Черкасах проти "...
09 серпня 2018, 17:41
Головний тренер чоловічої збірної України U-18 з баскетболу 3х3 розповів прес-службі ФБУ як його підопічним вдалося напряму...
11 лютого 2015, 22:14
"ВолиньSport" уже повідомляв, що нещодавно Луцьк упродовж двох днів приймав ВЮБЛ  (Всеукраїнську юнацьку баскетбольну лігу), в якій...