"ВолиньБаскет" - "Хімік": Феєричний старт та вибух результативності. ФОТО

Ще до початку матчу стало відомо, що в БК «Волиньбаскет-WOG» через мікроушкодження та рецидиви не вийдуть на майданчик Едуард Федчук, Хакім Джексон та Юрій Поляков. Натомість «Хімік» привіз практично всіх тих баскетболістів, що пройшли далі в Кубку Європи. Тож ті глядачі, які зібралися в залі ОДЮСШ, чекали свята баскетболу, адже далеко не щодня до Луцька приїздить чемпіон та володар Кубка України.

 

 

Півтори хвилини команди неквапливо розкачувалися, поки господарі не рвонули вперед 5:0, 11:3. Це злегка так підбадьорило іменитих гостей, тож до середини стартової 10-хвилинки «Хімік» ситуацію вирівняв – 11:11.

 

 

Та два поспіль трюльники від Герасимчука та Полюляка знову повернули Луцьку лідерство – 17:11. До закінчення чверті суперники не збавили обертів, чим неабияк тішили вболівальників! Класна результативність – 27:22

 

 

З початком другого періоду южненці заграли значно агресивніше в захисті. Це зумовило більшу кількість фолів, але в той же час різко знизило атакувальний порив «Волиньбаскета». За дві хвилини «Хімік» знову зрівняв цифри на табло – 28:28.

 

 

Надалі гравці з півдня країни почали нарощувати перевагу і до середини чверті вона сягнула дев’яти пунктів – 30:39. У ці секунди стало зрозуміло, що під щит волинянам пробиватися вкрай важко, а приціл з дальньої артилерії розладився. Тож за такої гри гості йшли на перерву за цілком комфортного гандикапу – 34:57.

 

 

Третя чверть знову ознаменувалася відкритим баскетболом. Чемпіон грав сам і давав грати лучанам, тому цей часовий відрізок закінчили рівно 26:26.

 

 

Останній період «Хімік», як і личить флагману вітчизняного баскетболу, провів дуже активно. Гравці БК «Волиньбаскет-WOG» намагалися гідно чинити опір, однак втома та відсутність двох основних виконавців таки далася взнаки.

 

 

Підсумок 74:111 – то і дивний (як для середньопродуктивного «Хіміка»), і водночас закономірний результат співвідношення сил на майданчику.

 

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Схожі матеріали

28 березня 2018, 22:24
Команда СНУ, що представляє Волинь,  провела перший матч плей-оф СБЛУ. Суперник у наших хлопців був дуже непростий - НМетАУ (Дніпро...
27 травня 2015, 09:18
Районний центр Івано-Франківської області став епіцентром захопливого турніру із баскетболу серед ветеранів. Хоча те, з якими...
21 січня 2016, 12:01
Перший матч став певною несподіванкою для всіх скептиків, прогнозистів та навіть самих луцьких вболівальників, які, попри поразку 88:...