"ВолиньБаскет" - "Хімік": Феєричний старт та вибух результативності. ФОТО

Ще до початку матчу стало відомо, що в БК «Волиньбаскет-WOG» через мікроушкодження та рецидиви не вийдуть на майданчик Едуард Федчук, Хакім Джексон та Юрій Поляков. Натомість «Хімік» привіз практично всіх тих баскетболістів, що пройшли далі в Кубку Європи. Тож ті глядачі, які зібралися в залі ОДЮСШ, чекали свята баскетболу, адже далеко не щодня до Луцька приїздить чемпіон та володар Кубка України.

 

 

Півтори хвилини команди неквапливо розкачувалися, поки господарі не рвонули вперед 5:0, 11:3. Це злегка так підбадьорило іменитих гостей, тож до середини стартової 10-хвилинки «Хімік» ситуацію вирівняв – 11:11.

 

 

Та два поспіль трюльники від Герасимчука та Полюляка знову повернули Луцьку лідерство – 17:11. До закінчення чверті суперники не збавили обертів, чим неабияк тішили вболівальників! Класна результативність – 27:22

 

 

З початком другого періоду южненці заграли значно агресивніше в захисті. Це зумовило більшу кількість фолів, але в той же час різко знизило атакувальний порив «Волиньбаскета». За дві хвилини «Хімік» знову зрівняв цифри на табло – 28:28.

 

 

Надалі гравці з півдня країни почали нарощувати перевагу і до середини чверті вона сягнула дев’яти пунктів – 30:39. У ці секунди стало зрозуміло, що під щит волинянам пробиватися вкрай важко, а приціл з дальньої артилерії розладився. Тож за такої гри гості йшли на перерву за цілком комфортного гандикапу – 34:57.

 

 

Третя чверть знову ознаменувалася відкритим баскетболом. Чемпіон грав сам і давав грати лучанам, тому цей часовий відрізок закінчили рівно 26:26.

 

 

Останній період «Хімік», як і личить флагману вітчизняного баскетболу, провів дуже активно. Гравці БК «Волиньбаскет-WOG» намагалися гідно чинити опір, однак втома та відсутність двох основних виконавців таки далася взнаки.

 

 

Підсумок 74:111 – то і дивний (як для середньопродуктивного «Хіміка»), і водночас закономірний результат співвідношення сил на майданчику.

 

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Схожі матеріали

29 березня 2015, 09:21
Напевно, анонсована нашим «ВолиньСпортом» перевага у всіх компонентах луцьких баскетболістів над київськими зіграла дещо злий жарт...
18 січня 2018, 12:38
Закарпаття прийняло ХІ Міжнародний Різдвяний турнір із баскетболу, на якому змагалися чоловічі та жіночі команди з Києва, Одеси,...
20 листопада 2017, 14:18
В Луцьку відбулись чергові матчі баскетбольної Першої ліги України. Ці матчі, як і попередні, були домашніми для баскетболістів із...