"Зіграли зібрано та повернулися у гру", - Журжій про перемогу над "Львівською Політехнікою"

Наставник БК "Старий Луцьк-Універиситет" підсумував гру своїх підопічних у матчі проти БК "Львівська Політехніка". Слова тренера цитує офіційний сайт клубу.

 

Володимир Журжій: "Хочу привітати наших вірних вболівальникам. Також слова вдячності і гравцям. Згідний я з Володею, що в нас були провали в третій чверті.  Сьогодні ми зіграли зібрано та повернулися у гру. Я дуже вдячний за це хлопцям. Якби не останній фол Володимира Коцька, то можна було б сказати, що ми ідеально провели кінцівку.

 

Ця перемога була дуже важлива, адже це був наш прямий конкурент за потрапляння у четвірку. Ми не мали права сьогодні програвати. Дуже багато помилок, втрат: сімнадцять – сьогодні, двадцять чотири – вчора. Наша команда дуже багато втрачає, і це є неприпустимим. Ми будемо працювати над цим. Ми непогано проводимо першу половину, але втрати не дозволяють піти у відрив. Якщо зробимо роботу над помилками і їх зменшимо, то в нас будуть ще кращі результати.

 

Едуард Федчук поки не готовий на сто відсотків. У нього була досить неприємна травма. Він не може викладатися на повну. Так складалася гра, що потрібно було, аби кінцівку грали наші найдосвідченіші гравці. Капітан – один з них.

 

У нас є характер. Це наш фірмовий стиль. Дуже багато матчів було, коли ми поверталися в гру та вигравали її. Характер у нас є, потрібно попрацювати над техніко-тактичними моментами."

Схожі матеріали

26 грудня 2015, 08:14
26 грудня Луцьк прийматиме однозначно одну з найсильніших команд Суперліги Фаворит Спорт. «Кривбас» – то є символічний сплав досвіду,...
01 травня 2017, 12:42
Десятий тур Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу глобально на підсумкове  розташування команд у турнірній таблиці не впливав,...
26 квітня 2014, 21:57
Ху-у-у-ух! Годину тому пролунала фінальна сирена битви лучан із «Кіровоградом», і попсові ЗМІ наввипередки напишуть або озвучать: «...