Асоціація дворового футболу нагородила призерів двох ліг

На теренах Ківерцівщини пройшло два турніри під егідою Асоціації дворового футболу Волині – регулярний чемпіонат “Дворова Ліга” та чемпіонат для дітей та юнаків до 16 років “Дитячо-юнацької ліги АДФ Волині (U-16)”.

 

Ігри “Дворової Ліги” проходили у форматі 7х7 та відбувалися на стадіоні села Жидичина, таким чином АДФ продовжує розвивати дворовий футбол в області. Після стикових матчів команди були розділенні на Вищу та Першу ліги відповідно. Фінальні матчі обох ліг були надзвичайно цікаві та напруженні. Вболівальники мали нагоду спостерігати за інтригою до останніх хвилин матчів.

 

Отож, чемпіоном у Вищій лізі стала команда "Сахарадо" з Луцька, срібло дісталось колективу із Рожищ (ФК "Альянс"), а бронзу здобула команда "Коршовець" з Луцького району. У Першій лізі перемогу святкувала команда "Реал" (с. Кременець Рожищенський район), ІІ місце посіла команда "Young Boys" (м. Ковель), III місце – "WestNet" (м. Луцьк).

 

А через кілька днів у Ківерцях стартував чемпіонат для дітей та юнаків до 16 років “Дитячо-юнацької ліги АДФ Волині (U-16)”. Ігри відбувалися в форматі чемпіонату 5х5. Не дивлячись на дощову погоду, всі команди показали цікавий футбол та отримали море позитиву від турніру. У підсумку перемогу святкувала команда "ФК Альянс" (м. Рожище), срібло здобув колектив ФК "Забороль" із Луцького району, а бронзу – команда "Колос" з Ківерець.

 

По завершенню команди-призери були нагородженні цінними подарунками та пам'ятними призами. Зазначимо, що вчергове головним партнером Асоціації виступив депутат Волинської обласної ради Дейна В. Ю. Голова Асоціації дворового футболу Волині Микола Озюк зазначив, що дитячі турніри під егідою АДФ не проводилися вже кілька років, тому було досить цікаво та приємно спостерігати за грою дітей. Також він побажав юним футболістам успіхів у їх починаннях та не втрачати футбольний дух.

Схожі матеріали

29 вересня 2014, 18:32
Луцька "Волинь" провела матчі чергового туру в усіх чотирьох вікових категоріях Вищої ліги ДЮФЛ України.   Дві команди перемогли...
17 вересня 2018, 10:21
Український нападник клубу "Сабах" Марко Девіч продовжує забивати у чемпіонаті Азербайджану.   Повідомляє сайт Sportanalytic.com.    У...
14 квітня 2015, 12:51
Саме 18-19 квітня 2015 року почнуться матчі попереднього етапу розіграшу другого за значимістю трофею у волинському футболі – Кубка...