Боротьба за Прем’єр-лігу: «Волинь» у Львові зіграла внічию з «Карпатами»

«Волинь» у складному матчі в Львові на виїзді зіграла в нульову нічию з «Карпатами» в першому перехідному матчі.

 

Матч відбувся 4 червня на стадіоні «Україна» в Львові, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

 

Старт поєдинку на правах господарів активніше розпочали «Карпати», які більше володіли м‘ячем та фактично на 7 хвилин затиснули волинян на їхній частині поля.

 

Втім, і «Волинь» мала шанси, аби відзначитися – «хрестоносці» подали поспіль кутових, однак жоден з них не закінчився взяттям воріт.

 

Також міг забивати Сіаваш, але після паса Волошиновича, який накрутив кілька карпатівців не влучив у ворота.

 

Варто згадати й про неприємність для «Волині» у середині першого тайму – травмувався Артур Западня, тож замість нього на полі з‘явився молодий Олександр Климець. В підсумку, на перерву команди пішли з нулями на табло.

 

На початку другого тайму господарі мали дві можливості для взяття воріт, але в обох випадках не влучали у ствір.

 

«Волинь» також мала шанси відкрити рахунок, але навіс Кожанова ніхто не зумів замкнути на дальній штанзі, а простріл Климця заблокували захисники.

 

 

Після 65 хвилини тренерський штаб волинян почав посилювати атаку, зокрема Козьбан вийшов замість Волошиновича.

 

Кожанов на останніх хвилинах міг виривати перемогу, але кіпер львів‘ян потягнув цей удар. В підсумку, команди закінчили з нулями на табло.

 
 
 
 
 
 

Схожі матеріали

24 січня 2018, 11:07
Дитячо-юнацька спортшкола імені Євгена Кондратовича прийняла третій зимовий фестиваль з футболу "Kovel Cup Time" серед юнаків 2007...
01 липня 2018, 20:54
«Ковель-Волинь» та «Ласка» почали протистояння неквапливо, хоча злегка прохолодна погода мала б їх підганяти. Проте важливість помилки...
17 листопада 2018, 21:13
Андрій Тлумак через кадрові проблеми (втрату Дениса Кожанова, Валерій Болденкова та Сергія Петька)  змушений був думати про  змінами у...