Дворова ліга АДФК-2015: Зачаровані ворота АБО "Руху" і "Спарті" пенальті бити не варто?

Другий ігровий тур чемпіонату «Дворова ліга-2015» почався у суботу, де між собою з’ясовували – хто ж лідер у групі «Б».

 

У цьому квінтеті слід відзначити впевнену ходу мунулорічного чемпіона  «Джокера», який у своїх матчах упевнено розібрався перш із «Титаном», а пізніше розгромно переміг команду з Забороля.

 

 

Тому в цій групі можна виділити «джокерів»,  який досить впевнено крокує до півфіналу, а от за другу путівку мають шанс поборотися ще усі команди, тому важко щось пророкувати.

 

А от недільні матчі були ще більш цікавими і непередбачуваними. Треба відзначити,  що цей день явно був фартовим для голкіперів – спочатку в матчі «Спарта» - «Жабка» голкіпер з Жабки відбив пенальті, а в наступній грі голкіпер ФК «Пожарки» переграв безталанного нападника «Руха».

 

 

Відмітимо, що у стартовому матчі команда «Жабка» набрала залікові пункти, а команда «Рух», яка впевнено розпочала зазнала поразки та зіграла у нічию.

 

Зауважимо,  що на наступні вихідні нас очікує не менш цікавий футбол, адже завершується груповий етап чемпіонату і ми дізнаємося імена чотирьох щасливих команд, які продовжать боротьбу за головний трофей чемпіонату.

 

Схожі матеріали

28 травня 2018, 16:14
У Києві закінчилася всеукраїнська піршість, яку впродовж трьох днів проводила Федерація дворового футболу України та Міністерство...
26 червня 2015, 15:32
Вирішальний двобій за Кубок Волині вже другий рік поспіль заплановано провести на центральному стадіоні нашого краю «Авангарді». Що...
04 вересня 2014, 14:15
Сьогодні, 4 вересня, відбулася та подія, яку, зважаючи на ситуацію в країні, впродовж усього літа з острахом та побоюванням чекали всі...