ФФУ покарала "Волинь" поразкою 0:3, штрафом та дискваліфікаціями

У п’ятницю, 23 січня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання ухвалив рішення щодо скандальної гри 10 туру УПЛ у Луцьку.
 
 

КДК ФФУ завершив розгляд питання про припинення матчу 10-го туру чемпіонату між луцькою "Волинню" та харківським "Металістом".

 

 

Результат цього матчу анульовано, а "Волині" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, "Металісту" ж відповідно  - технічну перемогу з рахунком 3:0.

 

 

 

Наступний домашній матч луцька команда проведе без глядачів. Крім того, на клуб накладено умовну санкцію у вигляді проведення ще одного домашнього матчу без глядачів з випробувальним терміном до кінця поточного сезону.

 

 

Головний тренер луцької "Волині" Віталій Кварцяний та тренер команди Дмитро Кварцяний, яких було вилучено з меж технічної зони під час цієї ж гри, отримали по одному матчу дискваліфікації, а клуб – штраф у розмір 5 тисяч гривень.

 

Джерело: 

Офіційний сайт ФФУ, "Футбол24", ФК "Металіст"

Схожі матеріали

14 червня 2018, 15:12
Футбольний клуб «Волинь АТО» за свої кошти орендує футбольне поле для тренувань і матчів. Герої, які захищають нашу землю на східних...
16 травня 2014, 13:09
  У суботу й неділю пройдуть матчі чергового тур в Першій лізі Волині.   Спочатку силами поміряються “прогульщики” останніх ігор —...
09 вересня 2018, 10:00
Відтепер мікрорайон Вересневе в обласному центрі Волині може похизуватися стадіоном-красенем, на якому не соромно приймати матчі...