Хто на Волині чемпіон серед чемпіонів Або куди поїде Ліга чемпіонів Волині?

Вже цієї неділі вся футбольна громадськість (чи якщо хочете – тусовка) дізнається – який же районний чемпіон найсильніший – локачинський чи маневицький. До головного матчу, який пройде на горохівському стадіоні „Колос”, дісталися „Надія-Хорів” та „Стир”. Дісталися по-різному...

 

 

Старий Чорторийськ у групі "А” зіграв 1:1 із Забродами, 1:1 з Доротищем та 2:0 з Каменем-Каширським. Цього цілком вистачило для виходу із другого місця. У півфіналі був мегадраматичний поєдинок в Боратині, де „Стирю” по пенальті вдалося  здолати  „Ласку-2”.

 

Хорів у групі "Б" спочатку здолав Зимне 3:0, а потім розписав нічию 1:1 з Жовтневим. Оскільки Жовтневе обіграло Зимне лише з різницею у два м”ячі, то з тріо пробився далі представник Локачинського району. У півфіналі з Доротищем „Надія” відривалася, а суперники доганяли. Та перемога 2:1 вивела у фінал Хорів.

 

До сильних місць Старого Чортирийська, безсумнівно, зараховуємо командну гру, а ще головніше – командний дух. Не збрешемо вам, якщо скажемо – повірте, якщо гравці цього колективу в гарному настрої, то ніякий суперник їм не страшний.

 

До переваг „Надії” віднесемо селекційну політику власника клубу Віктора Ревка. І хоча в самих Локачах до цього ставляться по-різному, однак усім не вгодиш. А команда потихеньку знаходить свій малюнок гри. За Хорів виступає чимало надзвичайно досвідчених виконавців, які, попри молодий  вік, встигли пограти в першій та другій  лігах України, чемпіонатах Львівщини й Рівненщини.

 

Ймовірним слабким місцем „Стиря” можуть бути два аспекти. По-перше, давайте не забувати, що колективу доведеться доїжджати до місця проведення гри аж за понад 150 км. А це плюс-мінус дві години в дорозі. По-друге, хлопці зі Старого Чорторийська можуть перегоріти.

 

Проте так само можуть перегоріти гравці „Надії”, адже саме на них тиснутиме вага лідера і фаворита. Однак чомусь їхнім найпершим мінусом видається не це. Банальна незіграність. От що може стати на заваді завоювання золотих нагород.

 

Що ж, тим цікавіше буде усім, хто таки приїде цієї неділі в мальовниче містечко Горохів.

Прогноз „ВолиньСпорту”: 3:2

фото: Настя Заболотна, ФК "Стир"

Коментарі

Калюжний

Пишу до авторів цього сайту... За команди які грають в цій лізі можна грати тільки тим гравцям які заявлені були за їх на район в минулому чемпіонаті... Ви писали в попередній статті " Чого вартують тільки Володимир Бобилєв, Максим Лисенко, Валентин Кривицький. Андрій Бойко... " ...вони не можуть грати за Надію!!! Грає один тільки Бобилєв і все.Всі інші це сільські хлопці з Хорова!!!

Схожі матеріали

19 вересня 2017, 13:34
Третій тур Чемпіонату Волині з футболу продемонстрував, що в групі “А” два колективи станом на сьогодні значно випереджають усі інші,...
03 серпня 2015, 13:06
Завершилися  матчі чергового туру першості області з футболу ФСТ "Колос". На жаль, знову мусимо відмітити неявку -  не виїхав Любомль...
30 жовтня 2018, 13:17
Головними темами чергового авторського випуску проекту "Арбітр" були чемпіонати Асоціації дворового футболу 5х5 та рубрика "Насудили...