"Kovel Cup Time-2007" поїхав до Нововолинська

Дитячо-юнацька спортшкола імені Євгена Кондратовича прийняла третій зимовий фестиваль з футболу "Kovel Cup Time" серед юнаків 2007 року народження.

 

Участь у змаганнях брали 10 команд (понад 120 юних футболістів) з різних міст України: Одеси, Павлограда, Києва, Львова, Луцька, Нововолинська, а також дві ковельські команди організатора змагань - Юрія Мазура.

 

За перше місце турніру боролись волиняни (ДЮФК "Волинь" / Нововолинський) та одесити (ДЮСШ 11 Одеса). Гра закінчилась з нічийним рахунком (1:1), а по пенальті юні одесити поступились з рахунком (3:2). Відтак золото дісталось ДЮФК "Волинь" Нововолинський. Бронзу виборола команда "Скіфи" з Павлограду, яка приїхала до Ковеля вперше. 

4-е місце: "Адреналін" Луцьк 
5-е місце: ДЮСШ "Агро Експерт Кагарлик" (Київська обл.) 
6-е місце: ДЮФК "Тайм" Ковель
7-е місце: "Динамо" Львів 
8-е місце: ДЮСШ 11 "Одеса-2 
9-е місце: ДЮФК" Волинь - 2" Нововолинський 
10-е місце: ФК "Люблинець" Волинська обл. 

 

Також було проведено 6 футбольних конкурсів. Перемогу в яких здобули: 
- Шевчук Мирон (ДЮСШ 11 Одеса) (у набиванні м'яча) // 100 разів
- Кузьмич Назар (ДЮФК Тайм Ковель) (удари на точність)
- Міщенко Артем (ДЮСШ Агро Експерт Кагарлик) /Київська обл. (удари на дальність)
- Недолько Віталій (ДЮСШ Агро Експерт Кагарлик) /Київська обл.("битва воротарів")
- Ільяшов Андрій (Скіфи Павлоград) ("битва тренерів"). 

 

Кожна команда отримала кубок, дипломи за участь у турнірі та фото команди на пам'ять про "Kovel Cup Time 2007 р. н." Кожен юний футболіст отримав медаль, солодкий приз та календарик. Кращих гравців турніру відзначено спеціальними призами від спонсорів турніру ( ТМ "Gera" та ТМ "Дбайливий тато").

 

Кращим тренером турніру став тренер команди-чемпіонів з Нововолинська - Юрій Демус. Кращим гравцем турніру став Ілля Осінцов (Нововолинський). Впродовж усіх ігрових днів Кузьмич Назар (ДЮФК Тайм) - вихованець Юрія Мазура, забив 16 голів і став кращим бомбардиром "Kovel Cup Time 2007 р. н." Кращим воротарем став Олексій Голов'як (Одеса). Кращим нападником - Богдан Мельник (Кагарлик). Серед захисників турніру виділився Роман Близнюк (Адреналін), а приз глядацьких симпатій здобув Нікіта Гололобов (Павлоград). 

 


 

Схожі матеріали

23 Жовтня 2014, 11:05
У вищій дитячій лізі волинського краю поки що інтриги за золоті нагороди нема. І "винні" у цьому - представники молодої зміни команди...
28 Липня 2016, 09:41
У місті Южному закінчився дитячий футбольний турнір «Одеса Кап-2016». Волинь на цьому представницькому всеукраїнському форумі...
24 Вересня 2017, 22:03
Збірна України з футболу з наслідками ДЦП (7х7)  перемогла Іран (1:0) та виборола золоті медалі  чемпіона світу.     Тренер збірної...