На Волині готуватимуть таких арбітрів, за яких не буде соромно

Вже другий рік поспіль Федерація футболу Волині буде проводити набір слухачів у Школу футбольного арбітра Волині 2015 року.

 

Унікальною особливістю цього навчання є те, що ніякої попередньої підготовки не потрібно, тому кожен охочий (навіть студент) зможе пізнати ази мистецтва рефері.

 

Реціпієнти  матимуть чудову можливість набути теоретичного та практичного досвіду з арбітражу футбольних матчів та бути рекомендованими для проведення обласних та всеукраїнських змагань.

 

 

 

Школа діє під егідою Комітету арбітрів ФФУ та Національної школи футбольного арбітра, що дасть змогу перспективним слухачам продовжити навчання та арбітраж на професійному рівні.

Можливе дистанційне навчання на місцях для слухачів з районів та міст Волині, які не мають змоги навчатися в місті Луцьку.

 

 

Навчання триватиме рік. Курс буде розбито на три модулі, після кожного з яких екзамени. Другий рік навчання - кращі арбітри будуть рекомендовані у Київ, де лекції та практикувестимуть викладачі з Національної школи футбольного арбітра (директор - Іщенко Ігор) та з Комітету арбітрів ФФУ (куратор - П"єрлуїджі Колліна).

 

 

І це ще не всі нововведення. Як розповів «ВолиньСпорту» директор Школи футбольного арбітра Волині Володимир Журибіда, під час навчання слухачі залучатимуться до проведення матчів обласних змагань. Тобто не треба чекати завершення, а це фантастичні бонуси – реальна практика на високому рівні та перші зароблені гроші за арбітраж.

Чим не стимул? Ще й який. Контактний телефон: 066-307-74-59 Журибіда Володимир

Коментарі

Петьо

Це питання завжди буде відкрите, бо обєктивних суддів мало. Одним з кращих був Харко, так його прибрали. Тепер надія на молодих

Схожі матеріали

12 серпня 2018, 20:03
Виконком Дитячо-юнацької футбольної ліги України затвердив склад груп чемпіонату у вищій та першій лігах.   У вищій лізі ДЮФЛУ...
24 вересня 2018, 11:57
Футбольний клуб "Абориген" із Луцька завоював третє місце на чемпіонаті України серед ветеранів у віковій категорії 45+.   Про це...
05 грудня 2015, 21:53
Гравець оборони луцької «Волині» - 27-річний Гал Шіш - покинув клуб. Він отримав статус вільного агента і відлетів на батьківщину....