Підгайці - Боратин, Коршовець - Лище: Супердербі 1/8 "Слави праці"

Відбулися матчі третього туру групового етапу Кубка на призи газети "Слава праці".

 

Саме ці ігри визначали кінцеві місця кожної з команд у загальній зведеній таблиці, а відтак і пари суперників в 1\8 фіналу.

 

 

І от уже на цій стадії вболівальники матимуть змогу насолоджуватися серйозними двобоями. Якщо в більшості пар можна передбачити фаворита протистояння, то у двобоях "Вілія" (Коршовець) - ФК "Лище" та ФК "Підгайці" - "Ласка" (Боратин) щось прогнозувати важко.

 

Також цікавими обіцяють бути ігри "Мар'янівки" з "Несвічем" та "Піддубців" із "Заборолем".

 

Група «А»

«Рать» (Ратнів) – «Ласка» (Боратин) - 2:0

 

ФК «Цеперів» – ФК «Мар’янівка» - 1:5

 

Група «Б»

ФК «Липини» – ФК «Шепель» - 4:0

 

Група «В»

ФК «Підгайці» – ФК «Забороль» - 3:0 (невиїзд)

 

Група «Г»

«Вілія» (Коршовець) – ФК «Гірка Полонка» - 1:2

 

 

Група «Д»

ФК «Одеради» – «Україна» (Баїв) - 0:3

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ УЧАСНИКІВ ПЛЕЙ-ОФ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Липини»

2

2

0

0

7-0

6

2.

«Підгайці»

2

2

0

0

7-1

6

3.

«Україна» (Баїв)

2

2

0

0

6-2

6

4.

«Рать» (Ратнів)

2

2

0

0

5-1

6

5.

«Гірка Полонка»

2

1

1

0

4-3

4

6.

«Мар’янівка»

2

1

0

1

6-4

3

7.

«Вілія» (Коршовець)

2

1

0

1

5-5

3

8.

«Піддубці»

2

1

0

1

2-4

3

9.

«Забороль»

2

1

0

1

2-4

2

10.

«Лище»

2

0

1

1

5-6

1

11.

«Несвіч»

2

0

1

1

4-5

1

12.

«Одеради»

2

0

1

1

2-5

1

13.

«Рокині»

2

0

0

2

2-6

0

14.

«Шепель»

2

0

0

2

1-6

0

15.

«Ласка» (Боратин)

2

0

0

2

1-7

0

16.

«Цеперів»

0

0

0

0

0-0

0

 

 

1/8 фіналу

29  квітня (неділя)

№1. ФК «Липини» – ФК «Цеперів»

Арбітр: Горун Валерій

Час та місце проведення матчу: 11:00 год, с.Липини

 

№5. ФК «Гірка Полонка» – ФК «Одеради»

Арбітр: Мисковець Андрій

Час та місце проведення матчу: 11:00 год, с.Гірка Полонка

 

№4. «Рать» (Ратнів) – ФК «Рокині»

Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Лисиця Назарій

Час та місце проведення матчу: 11:00 год, с.Ратнів

 

№7. «Вілія» (Коршовець) – ФК «Лище»

Арбітр: Трефіловський Дмитро, асистенти арбітра: Пилипчук Василь, Васін Андрій

Час та місце проведення матчу: 11:00 год, с.Промінь

 

№6. ФК «Мар’янівка» – ФК «Несвіч»

Арбітр: Пилипчук Василь, асистенти арбітра: Лойко Павло, Пилипчук Богдан

Час та місце проведення матчу: 16:00 год, с.Несвіч

 

№3. «Україна» (Баїв) – ФК «Шепель»

Арбітр: Карамаць Сергій

Час та місце проведення матчу: 17:30 год, с.Городище-1

 

№8. ФК «Піддубці» – ФК «Забороль»

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра: Силюк Григорій, Нерубайло Денис

Час та місце проведення матчу: 18:00 год, с.Піддубці

 

№2. ФК «Підгайці» – «Ласка» (Боратин)

Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра: Щербик Андрій, Герасимюк Петро

Час та місце проведення матчу: 18:30 год, с.Підгайці

Схожі матеріали

06 січня 2017, 17:42
Цей проект вкотре доводить, що якби не ентузіазм окремих волинян, то спорт у нашій області перебував би в набагато плачевнішому стані...
26 серпня 2018, 21:36
У Луцьку відбувся міжнародний турнір з футболу серед ветеранів.   Його приурочили до Дня Незалежності України. Турнір пройшов на...
02 червня 2015, 15:27
Чергові матчі юнацької вишки з футболу мали визначити або ж перенести чемпіонство. Проте команда ЛСТМ-536 не дала такої нагоди своїм...