Різдвяний Кубок ФК «Адреналін» збирає друзів

Спортивна громадськість Волині, яка активно цікавиться не лише дорослим, а й дитячим  футболом, давно звикла, що на початку січня в Луцьку відбувається масштабний турнір року – Кубок ФК «Адреналін».

 

У цих традиційних різдвяних змаганнях намагаються брати участь кращі колективи не тільки з багатьох областей України, а й із сусідніх Польщі та Білорусі.

 

Саме січневий кубок у Луцьку став перепусткою для багатьох майбутніх футболістів провідних українських та європейських молодіжних клубів, адже щороку турнір перетворюється на фестиваль дитячого футболу, який збирає до сорока команд. Упродовж трьох днів на трьох майданчиках точаться такі запеклі баталії, що за рівнем напруги  інколи й Ліга чемпіонів відпочиває.

 

Тож не дивно, що й цього разу приїзд в обласний центр Волині та участь у кількох вікових категоріях вже підтвердили клуби:

«Каскад» (Бровари), «Спартак» (Мелітополь), ДЮСШ «Блохіна-Бєланова» (Вінниця), «Спарта» (Київ), ФАРР (Київ), ДЮСШ-2 (Дніпро), «Чорноморець» (Одеса), ДЮСШ-14 (Київ), «Тересполь»  (Польща), «Гаудіум» (Замость, Польща), «Локомотив» (Подольськ, Одеська область).

 

Тому 9-10-11 січня 2018 року майданчики в «Адреналін Сіті» кипітимуть від виплеску дитячих емоцій та захопливого  футболу. Організатори запрошують усіх охочих підтримати команди.

 

Нагадаємо, що тріумфаторами Різдвяного Кубка ФК «Адреналін»-2017 у різних вікових групах стали «Мінськ», ДЮСШ-15 (Київ) та луцькі «Адреналін» і «Волинь». Хто повезе нагороди додому цього разу? Побачимо 11 січня.

 

 

 

Схожі матеріали

26 Серпня 2017, 19:01
У Переяславі-Хмельницькому сталося те,  що боялися прогнозувати навіть найсміливіші шанувальники футболу – Волинська область вперше в...
31 Травня 2014, 19:35
Обидва Володимир-Волинські учасники Вищої ліги ДЮФЛ України з футболу, що приймали в суботу суперників вдома (До-14, До-16), грали з...
03 Липня 2014, 11:59
У середу відбулося ще два матчі чергового туру Чемпіонату Луцька на штучному покритті.Спочатку неоднозначну гру видали ветерани, які...