Турнір на призи газети «Слава праці» розіграють 15 команд. Календар

 

У Луцькому районі відновлюються традиційні передсезонні змагання, які надзвичайно популярні серед команд далеко за межами адміністративної одиниці. Недарма ж цього року заявку подав навіть епатажний ФК «Мар’янівка».

 

Йдеться про турнір на призи районної газети «Слава праці». Цього разу 15 учасників було розбито на п’ять відбірних груп, з яких ніхто не вилітає. За регламентом змагань після ігор групового раунду формується загальна рейтингова таблиця.

 

Лідер заліку автоматично проходить до 1\4 фіналу, а решта 14 колективів розіграють путівки за принципом місце 2 – місце 15, №3 проти №14, і так далі.

 

Потім буде сформовано загальний календар плей оф.

 

  

КАЛЕНДАР ІГОР ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ

НА ПРИЗИ РАЙОННОЇ ГАЗЕТИ «СЛАВА ПРАЦІ»

 

Група «А»

  1. ФК «Мар’янівка»
  2. «Рать» (Ратнів)
  3. «Ласка» (Боратин)

1-й тур

21 квітня (субота)

16:00 «Ласка» (Боратин) – ФК «Мар’янівка»

2-й тур

22 квітня (неділя)

16:00 ФК «Мар’янівка» – «Рать» (Ратнів)

3-й тур

28 квітня (субота)

16:00 «Рать» (Ратнів) – «Ласка» (Боратин)

 

Група «Б»

  1. ФК «Шепель»
  2. ФК «Піддубці»
  3. ФК «Липини»

1-й тур

21 квітня (субота)

16:00   ФК «Піддубці» – ФК «Липини»

2-й тур

22 квітня (неділя)

13:00  ФК «Шепель» – ФК «Піддубці»

3-й тур

28 квітня (субота)

16:00  ФК «Липини» – ФК «Шепель»

 

Група «В»

  1. ФК «Забороль»
  2. ФК «Рокині»
  3. ФК «Підгайці»

1-й тур

21 квітня (субота)

16:00  ФК «Рокині» – ФК «Підгайці»

2-й тур

22 квітня (неділя)

13:00  ФК «Забороль» – ФК «Рокині»

3-й тур

28 квітня (субота)

16:00  ФК «Підгайці» – ФК «Забороль»

Група «Г»

  1. ФК «Гірка Полонка»
  2. ФК «Лище»
  3. «Вілія» (Коршовець)

1-й тур

21 квітня (субота)

16:00  ФК «Лище» – «Вілія» (Коршовець)

2-й тур

22 квітня (неділя)

13:00  ФК «Гірка Полонка» – ФК «Лище»

3-й тур

28 квітня (субота)

16:00  «Вілія» (Коршовець) – ФК «Гірка Полонка»

 

Група «Д»

  1. «Україна» (Баїв)
  2. ФК «Несвіч»
  3. ФК «Одеради»

1-й тур

21 квітня (субота)

16:00  ФК «Несвіч» – ФК «Одеради»

2-й тур

22 квітня (неділя)

16:00  «Україна» (Баїв) – ФК «Несвіч» (матч відбудеться в с.Городище-1)

3-й тур

28 квітня (субота)

16:00  ФК «Одеради» – «Україна» (Баїв) (матч відбудеться в с.Шепель)

 

1/8 фіналу

29 квітня (неділя)

 

1/4 фіналу

05 травня (субота)

 

1/2 фіналу

06 травня (неділя)

 

ФІНАЛ

09 травня (середа)

 

Виключне право щодо переносу матчів турніру з футболу на призи районної газети «Слава праці» належить Комітету з проведення змагань ФФЛР.

Схожі матеріали

16 Грудня 2014, 15:20
"ВолиньSport" уже писав про те, що Федерація футболу Волині проводить опитування футбольної громадськості Волинської області у...
15 Червня 2014, 17:54
«ВолиньSport» уже повідомляв, що нашій області довірили неймовірну місію  - проведення фінальної частини змагань вищої ліги ДЮФЛУ...
01 Липня 2015, 08:39
Набирає обертів футбольний чемпіонат Волинської обласної ради ВФСТ «Колос».  Відразу почнемо з неприємного - команди ще тільки грають...