У суботу визначаться пари 1/8 фіналу Кубка «Слава праці»

28 квітня відбудуться завершальні тури групового етапу Кубка на призи газети «Слава праці». Саме ці матчі визначать остаточний розподіл місць у загальній зведеній таблиці.

 

 

Нагадаємо, що склад пар 1/8 фіналу, що зіграють 29 квітня (неділя), буде сформовано за принципом дзеркальності. Тож поки вболівальники можуть лише прогнозувати суперників своїх команд.

 

У вирішальних іграх зустрінуться:

 

Група «А»

16:00  ФК «Цеперів» – ФК «Мар’янівка» (матч відбудеться в с.Городище-1)

17:00  ««Рать» (Ратнів) – «Ласка» (Боратин)

 

Група «Б»

16:00  ФК «Липини» – ФК «Шепель»

 

Група «В»

16:00  ФК «Підгайці» – ФК «Забороль»

 

Група «Г»

16:00 «Вілія» (Коршовець) – ФК «Гірка Полонка»

 

Група «Д»

16:00  ФК «Одеради» – «Україна» (Баїв) (матч відбудеться в с. Шепель)

 

 

Результати матчів 1-2 турів:

Група «А»

 «Рать» (Ратнів) – ФК «Цеперів» - 17:0

 «Ласка» (Боратин) – ФК «Мар’янівка» - 1:5

 «Ласка» (Боратин) – ФК «Цеперів» - 22:0

ФК «Мар’янівка» – «Рать» (Ратнів) - 1:3

                   ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Рать» (Ратнів)

2

2

0

0

20-1

6

2.

ФК «Мар’янівка»

2

1

0

1

6-4

3

3.

«Ласка» (Боратин)

2

1

0

1

23-5

3

4.

ФК «Цеперів»

2

0

0

2

0-39

0

 

 

Група «Б»

ФК «Піддубці» – ФК «Липини» - 0:3

ФК «Шепель» – ФК «Піддубці» - 1:2

 

                  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Липини»

1

1

0

0

3-0

3

2.

ФК «Піддубці»

2

1

0

1

2-4

3

3.

ФК «Шепель»

1

0

0

1

1-2

0

 

 

Група «В»

ФК «Рокині» – ФК «Підгайці» - 1:4

ФК «Забороль» – ФК «Рокині» - 2:1

 

                  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Підгайці»

1

1

0

0

4-1

3

2.

ФК «Забороль»

1

1

0

0

2-1

0

3.

ФК «Рокині»

2

0

0

2

2-6

0

 

 

Група «Г»

ФК «Лище» – «Вілія» (Коршовець) - 3:4

ФК «Гірка Полонка» – ФК «Лище» - 2:2

                  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Вілія» (Коршовець)

1

1

0

0

4-3

3

2.

ФК «Гірка Полонка»

1

0

1

0

2-2

1

3.

ФК «Лище»

2

0

1

1

5-6

1

 

 

Група «Д»

ФК «Несвіч» – ФК «Одеради» - 2:2

«Україна» (Баїв) – ФК «Несвіч» - 3:2

 

                  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Україна» (Баїв)

1

1

0

0

3-2

3

2.

ФК «Одеради»

1

0

1

0

2-2

1

3.

ФК «Несвіч»

2

0

1

1

4-5

1

 

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ УЧАСНИКІВ ПЛЕЙ-ОФ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Підгайці»

1

1

0

0

4-1

3

2.

«Липини»

1

1

0

0

3-0

3

3.

«Мар’янівка»

2

1

0

1

6-4

3

4.

«Рать»

1

1

0

0

3-1

3

5.

«Вілія»

1

1

0

0

4-3

3

6.

«Україна»

1

1

0

0

3-2

3

7.

«Забороль»

1

1

0

0

2-1

3

8.

«Піддубці»

2

1

0

1

2-4

3

9.

«Гірка Полонка»

1

0

1

0

2-2

1

10.

«Одеради»

1

0

1

0

2-2

1

11.

«Лище»

2

0

1

1

5-6

1

12.

«Несвіч»

2

0

1

1

4-5

1

13.

«Шепель»

1

0

0

1

1-2

0

14.

«Рокині»

2

0

0

2

2-6

0

15.

«Боратин»

1

0

0

1

1-5

0

 

 

Схожі матеріали

08 жовтня 2016, 18:32
Відбулися півфінальні матчі Кубка Волинської обласної ради ВФСТ «Колос», в яких мірялися силами Ратнівський район з «Торчином» та...
24 травня 2018, 20:57
У наступному сезоні футбольний клуб «Волинь» може очолити колишній гравець донецького «Шахтаря» та екс-тренер «Вереса» Юрій Вірт. Про...
13 серпня 2015, 09:14
КДК першості області з футболу ФСТ "Колос" таки прийняв рішення по матчу групи "А" ФК "Топільно" - Володимир-Волинський район....