Ультрас "Волині" представили ГО "Червоно-білі"

Фанати футбольного клубу «Волинь» створили громадську організацію «Червоно-білі», яка працюватиме над популяризацією руху ультрас, організовуватиме роботу фан-сектору та навіть вестиме соціальну роботу із дітьми-сиротами, - повідомляє "ВолиньPost".

 

Лідер фанатського руху «Волині» Тарас Третяк розповів, що утворити організацію вирішили люди, які вже довго ходять на фанатський сектор та активно долучаються до руху.

 

«Червоно-білі» розпочали свою роботу із 15 лютого, поки до організації входять лише 4 засновники. Проте вони обіцяють: після матчу із «Шахтарем», який відбудеться 5 березня, візьмуться за плідну роботу. Організацію поділять на декілька департаментів – піар, який відповідатиме за рекламу; ультрас, який організовуватиме виїзди та атрибутику, та спортивно-дозвільний департамент. Діятиме й сторінка організації у соцмережах, де можна буде почерпнути інформацію про їх роботу. Фанати обіцяють й соціальну роботу – відвідини сиріт у дитбудинках та організацію для них екскурсій.

 

 

Окрім того, на фанатський сектор тепер зможе потрапити кожен охочий, який дотримається дрес-коду. Для тих, хто відвідуватиме сектор, обіцяють знижки та привілеї, розіграші атрибутики, автограф-сесії із футболістами. Представники громадської організації навіть розробили особливий дизайн квитків на сектор №17.

 

 

Кошти на діяльність братимуть із реалізації квитків на фанатський сектор та із внесків членів ГО.

До слова, «Червоно-білі» створили власний бренд-бук, аби виокремити свою ГО з-поміж інших. Тож згодом логотип із букв «ЧБ» фірмових кольорів планують розміщувати на символіці, футболках, а також канцелярії та носіях пам’яті.

Схожі матеріали

27 Лютого 2015, 13:06
Міну біля лавки у центрі села Люб’язь у Любешівському районі Волині 27 лютого знайшли місцеві жителі. Цю інформацію у коментарі IA ZIK...
06 Січня 2015, 10:34
Сербський півзахисник луцької "Волині" Іван Рогач протягом наступного тижня повинен перейти у клуб Суперліги Сербії "Воєводина" (...
29 Червня 2015, 13:07
Фінал Кубка Волині між ФЦ «Ковель-Волинь» та «Луцьксантехмонтаж-536» дещо розчарував тих, хто чекав шаленої  інтриги й рубки до...