«Волинь» на виїзді мінімально здолала «Авангард»

Початок поєдинку в Краматорську ознаменувався непоганим моментом гостей. Герасимюк опинився першим на підборі й сильно пробив, однак дальній постріл не без проблем парирував голкіпер.

 

 «Авангард» відповів кількома навісами, з якими захист справився без особливих клопотів.

 

Піком першої половини стала 33 хвилина. Козьбан вибігав на побачення з воротарем, але на ньому  сфолив Мірошник. Арбітр трактував як фол останньої надії – червона, й більшість у лучан.

 

Кожанов виконав штрафний хитро – у кут, який мав би контролювати кіпер. Але стінка закрила огляд, тож м’яч затріпотів у сітці – 0:1.

 

Ще двічі до перерви «Волинь» могла збільшувати перевагу, проте Козьбану та Кожанову це не вдалося - мимо.

 

Після перерви активніше заграли господарі, але знову ж таки крім неточних навісів нічого «Авангард» не створив.

 

До середини другого тайму лучани знову почали створювати моменти. Хоча завершальні удари цілі не досягали – впевнено діяв страж воріт суперника або ж не вистачало точності.

 

Згодом небезпечно пробивали штрафний краматорці – воротар волинян потягнув.

 

На 78 хвилині забійний момент був у господарів. Бараннік вийшов на ударну позицію та потужно вистрелив – знову врятував Когут, який кінчиками пальців перевів на кутовий.

 

На 82-ій відповідь «Волині» - Коробка зловив на груди закидання, опустив і в один дотик пробивав з кількох метрів. Але чудово зіграв воротар.

 

Гра набула жанру «тудим-сюдим», адже опоненти почали діяти на зустрічних курсах. А додані хвилини пройшли під акомпанемент штурму воріт гостей, проте лучани вистояли. Тож мінімальна перемога «Волині», яка продовжує йти у лідерах зі стовідсотковим  результатом.

Схожі матеріали

18 липня 2017, 15:29
На нашій планеті є безліч країн та міст, де символами певного кола людей є брати наші менші. Та що там, є чимало суспільних устроїв,...
09 червня 2014, 21:26
Черговий тур обласної вишки розставив певні акценти в першості ще за два тури до «фініти ля комедії».   Боратинська «Ласка» може...
07 червня 2018, 21:04
"Волинь" хоче підсилитися півзахисником "Карпат" Олегом Голодюком та захисником "Сталі" Ігорем Ощипком. Про це пише «Чемпіон».   У...