"Волинь" та ЛСТМ зіграли видовищний товариський матч

Колись було традицією, що футбольний клуб "Волинь" проводив показові товариські матчі проти обласних команд. Тому лучани гастролювали чи не в кожному райцентрі та селищі.  

 

Схоже, нинішнє керівництво та тренерський склад вирішили відновити традицію хоча б у межах Луцька, тож 9 квітня відбувся доволі цікавий матч між представником Першої ліги України та чинним чемпіоном Волині. Гра "Волинь" - "Луцьксантехмонтаж-536" однозначно сподобалась.

 

У першому таймі була абсолютно рівна боротьба, проте не була б "Волинь" командою професіоналів - "червоні" більш майстерно використали свої можливості, тому повели 2:0.

 

У таймі другому Олександр Неделюк забив штрафний - 2:1. Потім "будівельники" мали ще забійний момент, проте відмінно в рамці зіграв Віталій Неділько.

 

В останній десятихвилинці далася взнаки краща фізична підготовка "Волині", яка дотиснула чемпіона області й забила ще двічі - 4:1.

Схожі матеріали

16 лютого 2016, 15:21
У середу ввечері (18:30) в приміщені спорткомплексу «Адреналін Сіті» (2-ий поверх) відбудеться зустріч із представниками команд-...
26 травня 2014, 20:17
Тур, що минув у вищій лізі ДЮФЛ України, для волинських команд назвати вдалим дуже важко. Тільки вікова категорія ДО-14 відверто...
29 травня 2014, 11:48
  У вівторок та середу відбулися ігри третього туру чемпіонату обласного центру із футболу на штучному полі. В цілому всі матчі...