"ВолиньSport Cup" - на черзі плей-оф. Розклад

Відбулися матчі другого та третього туру передсезонного турніру «ВолиньSport Cup», який проводить Федерація футболу Луцького району.

 

Приємно вразила своєю грою команда з Угринова, а от від Торчина, зізнаймося, вболівальники чекали трішечки більше.

 

Проте все розставлять на свої місця ігри на виліт, які починаються вже в наступну суботу.

 

Із майбутніх дуелей відзначаємо згадану парочку ФК «Торчин» - «Волинь» (Угринів) та завжди непередбачувані «Рать» (Ратнів) –  НФК «Боратин».

 

 

«КУБОК ВОЛИНЬСПОРТ-2019»

РЕЗУЛЬТАТИ

Група «А»

2-й тур (06 квітня, субота)

«Україна» (Баїв) «Рать» (Ратнів) - 1:4 (0:1)

Голи: Наконечний Андрій, 49 – Савчук Андрій, 3, 62; Панькевич Владислав, 70, 87

Нереалізований пенальті: Наконечний Богдан, 75

Попередження: Хом’як Роман («Україна»)

Арбітр: Леончук Олександр

 

«Вілія» (Коршовець) ФК «Забороль» - 0:3 (0:1)

Голи: Ткаченко Сергій, 6, 85; Мельник Михайло, 75 (автогол)

Попередження: Хінцінський Ярослав – Стоянович Дмитро, Щерба Микита

Арбітр: Леончук Олександр

 

3-й тур (07 квітня, неділя)

ФК «Забороль» «Рать» (Ратнів) - 4:1 (2:0)

Голи: Дригульський Антон, 15; Динісов Ігор, 32; Міщук Валерій, 68 (з пенальті); Симонович Вадим, 82 – Савчук Андрій, 60

Попередження: Чоп Сергій – Химчук Андрій

Арбітр: Котельчук Ігор

 

«Вілія» (Коршовець) «Україна» (Баїв) - 0:4 (0:1)

Голи: Березюк Сергій, 18, 78, 90; Наконечний Андрій, 84

Попередження: не було

Арбітр: Котельчук Ігор

 

                   ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Забороль»

3

3

0

0

12-2

9

2.

«Рать»

3

2

0

1

7-5

6

3.

«Україна»

3

1

0

2

6-9

3

4.

«Вілія»

3

0

0

3

0-9

0

 

Група «Б»

2-й тур (06 квітня, субота)

«Волинь» (Угринів) НФК «Боратин» - 1:1 (1:0)

Голи: Жук Дмитро, 23 – Яковлєв Юрій, 85

Попередження: Жук Дмитро, Марчук Юрій – Видрич Сергій, Москвич Роман

Арбітр: Котельчук Ігор

3-й тур (07 квітня, неділя)

ФК «Піддубці» «Волинь» (Угринів) - 0:4 (0:2)

Голи: Марчук Юрій, 20, 77; Жук Дмитро, 25; Піві Лавіл Ньядо, 75

Попередження: Василевський Владислав – Мигловець Сергій

Арбітр: Гоза Руслан

 

                  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Волинь» (Угринів)

2

1

1

0

5-1

4

2.

«Боратин»

2

1

1

0

4-2

4

3.

«Піддубці»

2

0

0

2

1-7

0

 

Група «В»

2-й тур (06 квітня, субота)

ФК «Гірка Полонка» ФК «Липини» - 2:1 (1:1)

Голи: Кревський Андрій, 21; Кінюк Ярослав, 78 – Трохимчук Сергій, 17

Попередження: Трачук Віталій – Трохимчук Сергій, Марчук Анатолій

Арбітр: Карамаць Сергій

3-й тур (07 квітня, неділя)

ФК «Одеради» ФК «Гірка Полонка» - 1:2 (0:1)

Голи: Денисюк Микола, 56 (з пенальті) – Кінюк Ярослав, 13; Романюк Андрій, 75

Попередження: Павлусь Віталій («Одеради»)

Арбітр: Щербик Андрій

 

                  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Гірка Полонка»

2

2

0

0

4-2

6

2.

«Липини»

2

1

0

1

2-2

3

3.

«Одеради»

2

0

0

2

1-3

0

 

Група «Г»

2-й тур (06 квітня, субота)

«Акцент» (Горзвин) ФК «Торчин» - 1:0 (1:0)

Гол: Пушкаш Юрій, 11

Попередження: Пушкаш Юрій – Щербик Богдан, Ткачук Олександр, Ліщук Павло, Стоянович Володимир, Кубський Артем

Арбітр: Щербик Андрій

3-й тур (07 квітня, неділя)

«Олімпія» (Рокині) «Акцент» (Горзвин) - 4:0 (3:0)

Голи: Терещук Олександр, 17, 42; Кисляк Дмитро, 40, 86

Попередження: Ленчинський Олександр («Одеради»)

Арбітр: Мисковець Андрій

 

                  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Олімпія»

2

1

1

0

5-1

4

2.

«Акцент»

2

1

0

1

1-4

3

3.

«Торчин»

2

0

1

1

1-2

1

 

 

Додаткова турнірна таблиця для команд, які зайняли перші місця в своїх групах

Група «Д»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Забороль»

2

2

0

0

9-2

6

2

«Гірка Полонка»

2

2

0

0

4-2

6

3

«Олімпія»

2

1

1

0

5-1

4*

4

«Волинь»

2

1

1

0

5-1

4

 

*команда «Олімпія» (Рокині) посіла вище місце завдяки меншій кількості попереджень (Стаття 5, пункт 3)

 

1/8 фіналу

13 квітня (субота)

матч №1. А2 «Рать» (Ратнів) – Б2 НФК «Боратин»

матч №2. Г2 «Акцент» (Горзвин) – А3 «Україна» (Баїв)

матч №3. Г3 ФК «Торчин» – Д4 «Волинь» (Угринів)

матч №4. А4 «Вілія» (Коршовець) – В3 ФК «Одеради»

матч №5. Б3 ФК «Піддубці» – В2 ФК «Липини»

 

1/4 фіналу

14 квітня (неділя)

матч №6. переможець матчу №3 – ФК «Гірка Полонка»

матч №7. переможець матчу №4 – «Олімпія» (Рокині)

матч №8. переможець матчу №2 – ФК «Забороль»

матч №9. переможець матчу №1 – переможець матчу №5

 

1/2 фіналу

20 квітня (субота)

переможець матчу №6 – переможець матчу №7

переможець матчу №8 – переможець матчу №9

 

ФІНАЛ

21 квітня (неділя)

 

 

Схожі матеріали

20 листопада 2018, 10:52
Футболіст луцької «Волині» Денис Кожанов поступився за додатковими показниками у боротьбі за звання кращого гравця першої ліги в...
23 вересня 2014, 16:32
Тур, що минув, став справжнім випробуванням для досвідченої команди "Ветеранів" та судді Леоніда Літвінчука. І першим, і другому...
23 грудня 2017, 11:51
Доволі міцно за крило птаха натхнення впіймав автор та ведучий програми «Арбітр», адже частотність виходу передачі на «Льонька ТВ» ...