«Вотранс» - чемпіон Вищої ліги Волині

Луцький «Вотранс», перервавши чотирьохрічну гегемонію ЛСТМ №536, став чемпіоном Вищої ліги Волині. «Вотранс» відірвався від свого найближчого переслідувача ЛСТМ №536 на 5 очок.

 

Команди йшли нога в ногу, однак визначальною стала особиста зустріч між претендентами на чемпіонство в 24 турі, у якій завдяки дублю Максима Бортника «Вотранс» святкував перемогу з рахунком 3:0.

 

Натомість в останньому турі чемпіонату «Вотранс» приймав НФК «Боратин», який забезпечив собі бронзові медалі чемпіонату Волині, тож турнірного значення цей матч не мав. Втім, лучани впевнено перемогли з рахунком 2:0.

 

Відзначимо, що тренує «Вотранс» відомий у минулому футболіст «Волині» Роман Максимюк. До слова, за команду з Луцька виступають чимало відомих футболістів, зокрема Олег Герасимюк та Вадим Панас.

 

У коментарі телеканалу «Аверс» Роман Максимюк розповів, що команда виповнила першочергове завдання – виграти чемпіонат області.

 

«Я радий за команду, за президента клубу, який вкладає не лише фінанси, а й душу та серце у цей вид спорту, стараючись покращити інфраструктуру. Що стосується гравців, то я знаю, що ними цікавляться клуби Першої та Другої ліги. Я їм хочу побажати успіхів. Мені сподобалося, що футболісти виходили на футбольне поле і поводили себе, як професіонали», - зазначив Роман Максимюк.

 

Варто зазначити, що «Вотранс» повернувся у волинський футбол цього сезону, проте це не завадило команді з Луцька стати чемпіонами Волині вчетверте.

 

Цікаво, що сезон команд, які посіли друге та третє місця, ще не завершився, адже вони ще беруть участь у Кубку Волині, зокрема доля жеребу звела у півфіналі НФК Боратин та ФЦ Ковель-Волинь (Ковель). Щодо іншої пари півфіналістів, то тут силами поміряються Прип'ять (Любешів) та Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк).

Схожі матеріали

21 серпня 2017, 21:58
Із 24 до 27 серпня 2017 року в місті Переяславі-Хмельницькому Київської області відбудуться чергові всеукраїнські фінальні  змагання...
07 травня 2015, 09:31
Чергові тури в Дитячій лізі Волині тільки утвердили позиції лідерів.       Так, у групі «А», ігри якої проводяться в Луцьку,  через те...
01 березня 2018, 13:45
Уперше в історії спортивної Волині відбудуться масштабні змагання з електронно-футбольних ігор.    Першопрохідцем у цьому напрямку...