Всеукраїнський «ADF-LNTU Premium Cup»: Розклад ігор

У суботу-неділю (20-21 лютого) відбудеться всеукраїнський «ADF-LNTU Premium Cup» з дворового міні-футболу 4х4. Жеребкування вже пройшло, команди готуються до ігор, однак мусимо зазначити, що склад груп зазнав певних змін. Так, з об'єктивних причин "Теремно Хліб" ніяк не встигав би зіграти в групі "Б", тому за згодою учасників його поміняли групами з ФК "Гудзон". Географічний принцип збережено, адже рокіровка відбулася між двома луцькими клубами.

 

Відтак, "Теремно Хліб" гратиме в квартеті "В", а "Гудзон" схрестить зброю з опонентами компанії "Б".

 

Група "А":
ФК "Духче" (Рожищенський р-н); "Блудів-Терешківці" (Горохівський р-н); ФК "Забороль" (Луцький р-н); "ГПЗ" (Луцьк).
 
"Б":
ФК "Газ Мяс" (Житомир); ФК "Хорлупи" (Ківерцівський р-н); "Гудзон" (Луцьк); "Кураж" (Горохів).
 
"В":
ФК "Форца" (Житомир); "Теремно Хліб" (Луцьк); "Вест Сайд" (Луцьк); "Ніка" (Колки, Маневицький р-н).
 
"Г":
"Волиньобленерго"; ФК "Рованці" (Луцький р-н); ФК "Реал" (Кременець); ФК "Бережанка" (Горохівський р-н).
 
 
РОЗКЛАД ІГОР:

         Група «А»

       9:00 – 9:22 – «Духче» - «Блудів-Терешківці»

       9:25 – 9:47 –  «Забороль» - «ГПЗ»

       9:55 – 10:17 – «Духче»  -  «Забороль»

      10:20 – 10:42 – «Блудів-Терешківці» - «ГПЗ»

      10:50 – 11:12 - «Духче» - «ГПЗ»

      11:15 –11:37 – «Блудів-Терешківці» - «Забороль»

 

         Група «Б»

      11:45 – 12:07 – «Газ Мяс» - «Хорлупи»

      12:10 – 12:32 – «Гудзон» - «Кураж»

      12:40 – 13:02 – «Газ Мяс» - «Гудзон»

      13:05 – 13:27 – «Хорлупи» - «Кураж»

      13:35 – 13:57 – «Газ Мяс» - «Кураж»

      14:00 – 14:22 – «Хорлупи» - «Гудзон»

 

         Група «В»

      14:30 – 14:52 – «Форца» - «Теремно Хліб»

      14:55 – 15:17 – «Вест Сайд» - «НІКА»

      15:25 – 15:47 – «Форца» - «Вест Сайд»

      15:50 – 16:12 – «Теремно Хліб» - «НІКА»

      16:20 – 16:42 – «Форца» - «НІКА»

      16:45 – 17:07 – «Теремно Хліб» - «Вест Сайд»

 

        Група «Г»

      17:15 – 17:37 – «Волиньобленерго» - «Рованці»

      17:40 – 18:02 – «Реал» - «Бережанка»

      18:10 – 18:32 – «Волиньобленерго» - «Реал»

      18:35 – 18:57 – «Рованці» - «Бережанка»

      19:05 – 19:27 – «Волиньобленерго» - «Бережанка»

      19:30 – 19:52 – «Рованці» - «Реал»

Схожі матеріали

24 червня 2014, 14:11
Паралельно із одноклубниками U-14, грають свої матчі фінальної серії хлопчаки вікової групи U-15. Щоправда, якщо 14-річні відчувають...
11 серпня 2016, 12:38
Переможців двох головних футбольних турнірів області, що проводяться під егідою ФФВ, розсудять на День незалежності.     Нагадаємо, що...
15 квітня 2015, 11:19
Ось і стартував  "колосівський" футбольний сезон 2015 року. Стартував потужно, грайливо та з величезною інтригою, що не може не...