Дівочий «Легіон» розіграв бойову нічию з журналістами «ВолиньSport»

На всеукраїнському рівні досить поширеним є явище, коли флагман жіночого футзалу час від часу екзаменує на майданчику чоловічу команду журналістів. Принаймні, чемпіон України «Біличанка» не раз давала прочухана медійникам так, навіть коментатор Віктор Вацко зізнавався, що тиждень відходили.

І ось 20 липня відбулась історична подія, адже таку ж оказію було проведено й на Волині. Ініціаторами цього феєричного дійства став найгарніший у світі жіночий футзальний клуб «Легіон» (Луцьк), який люб’язно запросив зіграти товариський матч журналістів та друзів спортивного сайту «ВолиньSport».

 

Якщо глядачі попервах сором’язливо хіхікали в кулачок і сподівалися, що гра буде більше схожа на дружні поганяйки у півсили, то швиденько язика прикусили. Адже з перших секунд зустрічі чарівні панянки з «Легіону» дали зрозуміти, що господарки ситуації таки вони. Журналісти ж відразу побудували відверто оборонну тактику зі сподіваннями на швидкі переходи в контратаку, як кажуть, без центра поля.

І така схема дала дивіденди – хтозна як би завершилось протистояння чарівної краси із кострубатим чоловічим началом, якби не воротар «Легіона», яка, без гіперболізації, «потягнула» понад  десять виходів сам на сам та видала кільканадцять потужних сейвів!!!

 

Але скрута для чоловічиськ настала за хиткого рахунку 0:2 на їхню користь, оскільки сили однієї четвірки були не безмежні, а дівчатка вправно проводили заміни. Саме п’ять останніх хвилин першого тайму стали справжнім випробуванням для захисту «ВолиньСпорту» - «легіонерки» ввімкнули такі швидкості руху, пасу та мислення , що якби вони продовжили так катати у таймі другому, то перемога стовідсотково була б на їхньому боці.

Однак, вочевидь, у другому таймі щось не задалося у дівчат, і вони вже більш хаотично почали летіти в атаку, чим гріх було не скористатися журналістам. І хоча увесь колектив мужчин зіграв у міру своїх можливостей, голкіпера таки посварити треба – загалом ніби непогано справлявся зі своїми обов’язками, однак двічі таку пустив гаву, що й соромно писати…..))

 

Відтак, кінцевий рахунок на табло 2:8 не вельми відповідав реальності, бо розрив міг бути значно меншим, адже суперники були цілком рівні. Однак девіз же клубу "Легіон" - «Третього не дано», тому дівчата відігрались у серії пенальті. Те, наскільки вправно та чітко «легіонерки» пробивали з точки настільки деморалізувало опонентів "у червоному", що вони тільки й зуміли, що забити … гол престижу. Отож, по пенальті 3:1, і бойова нічия ). Тому продовжити з’ясовувати стосунки колективи мають намір у вівторок)). Чекаємо.

 

 

 

Схожі матеріали

21 листопада 2014, 10:34
Футзалісти із волинського міста залізничників давно привчили всю Україну, що Ковель є важливим міні-футбольним центром на карті країни...
29 січня 2019, 23:52
Команди Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» «Ладомир-2» та «Ладомир-1» вибороли путівки у фінал Чемпіонату України з футзалу...
21 лютого 2015, 08:15
Президента АМФВ мобілізували 3 лютого, тож, щоб підтримати Сергія судді, інспектори та лікарі, передали частину свого заробітку на...