"Коляда" прописалася в Любешові, Горохові та Острожці

5 січня 2019 року в луцькому комплексі "Адреналін СІТІ" відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд "Різдвяна коляда-2019" в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період "Спортивна зима".

 


Боротьба у групах закрутилася така, що фаворити ледве посідали треті місця, а ті, хто сподівався бути аби не четвертим, несподівано ті підгрупи вигравав.

 

На те він і різдвяний турнір, щоб траплялися дива. Часто вирішальні матчі завершувалися пробиттям післяматчевих 6-метрових.

 

Таким чином, Кубок Діда Мороза виборола команда ФК "Прип‘ять" (Любешів), Кубок Сніговика - МФК "Гранітбуд Екслюзив" (Горохів), Кубок Снігурочки - "Камаз-Агро" (Острожець).

 


Такожу  рамках турніру працівники ВОЦФЗН «Спорт для всіх» проведи Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка - Реальність починається з тебе!»

 

 

 

 

Схожі матеріали

25 листопада 2017, 18:04
Цього сезону аж два представники Волині братимуть участь у всеукраїнській першості з футзалу у віковій категорії U-13 - ДЮСШ Маневичі...
17 листопада 2014, 14:01
Рівненський міні-футбольний клуб «Кардинал» у восьмому турі чемпіонату української Екстра-ліги приймав луганський «ЛТК». Команди не...
23 березня 2018, 20:27
Свіжий випуск програми на "Льонька ТВ" вийшов доволі експресивний.   Автор та ведучий скрупульозно розібрав моменти ігор між "Надією...