"Коляда" прописалася в Любешові, Горохові та Острожці

5 січня 2019 року в луцькому комплексі "Адреналін СІТІ" відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд "Різдвяна коляда-2019" в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період "Спортивна зима".

 


Боротьба у групах закрутилася така, що фаворити ледве посідали треті місця, а ті, хто сподівався бути аби не четвертим, несподівано ті підгрупи вигравав.

 

На те він і різдвяний турнір, щоб траплялися дива. Часто вирішальні матчі завершувалися пробиттям післяматчевих 6-метрових.

 

Таким чином, Кубок Діда Мороза виборола команда ФК "Прип‘ять" (Любешів), Кубок Сніговика - МФК "Гранітбуд Екслюзив" (Горохів), Кубок Снігурочки - "Камаз-Агро" (Острожець).

 


Такожу  рамках турніру працівники ВОЦФЗН «Спорт для всіх» проведи Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка - Реальність починається з тебе!»

 

 

 

 

Схожі матеріали

24 грудня 2014, 10:23
У спорткомплексі ЛНТУ вчетверте у своїй історії відбувся футзальний турнір серед студентів, що носить горде ймення «Кубок Тараса...
14 лютого 2015, 09:38
У суботу та неділю пройде передостанній тур в найсильнішій футзальній лізі нашої області.   І кожен матч може стати воістину...
21 січня 2017, 21:24
Процедура жеребкування усіх кубкових турнірів, що проводяться під егідою АМФВ, подарувала доволі цікаві пари суперників.   Певна річ...