Кубки дворового футболу 5х5 вибороли «Фенікс ДПЗ», «Шігірюм» та «Олімп»

У черговому турнірі Асоціації дворового футболу брало участь  12 аматорських колективів зі всієї області. Команди за підсумками жеребкування були розділенні на 4 групи по 3 команди, відповідно до зайнятого місця колективи продовжували боротьби у трьох за рангами кубках це "Grand Cup", "Silver Cup" та "Bronze Cup".

 

У фінальному матчі "Bronze Cup" зустрілися колективи "Олімп" (Рожище) та "Young Boys" (Луцьк). Рівна гра тривала до останніх хвилин, але цього разу фортуна усміхнулася колективу з Рожищ, який  переміг 1:0.

 

"Silver Cup" подарував глядачам масу яскравих емоцій та боротьби, у фінальному двобої зустрілися "Шігірюм" (Прилуцьке) та "Ювентус" (Ковель). Обидві команди демонстрували хороший футбол упродовж турнірну, тож глядачі отримала шалене задоволення. Постійні учасники ліги АДФ  "Шігірюм" були значно гостріші, та й досвід зіграв своє – перемога 3-2, і кубок відправляється до Прилуцького.

 

Головний кубок "Grand Cup" відбувався у доволі спокійному ритмі, адже колективи розуміли долю помилки. Зустрічалися "Феміда Юнайтед" (Луцьк) та "Фенікс ДПЗ" (Луцьк), що останнім часом набуває значення дербі. Обидві команди не хотіли поступатися, тому в основний час рефері змагань зафіксували 0:0, а в серії пенальті доля посміхнулася команді "Фенікс ДПЗ" - перемога 3:2!

 

На веселій  церемонії нагородження голова Асоціації дворового футболу 5х5 Микола Озюк нагородив переможців, призерів та кращих гравців чемпіонату.

Схожі матеріали

10 квітня 2015, 10:03
Сім команд структурних підрозділів обласного управління міліції і міськрайвідділів області змагалися за звання найсильнішого на міні-...
18 грудня 2015, 13:46
Її наполегливості та кар’єрному зростанню можна тільки по-доброму дивуватися, захоплюватися, десь заздрити. Крок за кроком, сходинка...
25 листопада 2015, 09:11
Цьогорічна найсильніша першість Волині 5х5 схудла на один колектив. Якщо додалася амбітна «Володимирівка» (яка ще минулого року брала...