Сформовано групи та календар "Різдвяної коляди"

5 січня АМФВ традиційно буде розіграно три кубки Різдвяної коляди.

 

Цьогоріч за Кубки Діда Мороза, Снігурочки та Сніговика боротимуться 16 відчайдушних колективів.

 

Матчі групового етапу проходитимуть по 10 хв «брудного» часу, а плей-оф - 12 хв «брудного» часу. Пробивається 4-й фол. Згідно із жеребом, який формується за поточним Рейтингом, сформовано наступні групи:

 

 

Група «А»

М

Команда

 

 

 

 

В

Н

П

М’

О

 

Мідас

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Рятівник

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

МФК Гранітбуд

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Прип’ять

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 Група «В»

М

Команда

 

 

 

 

В

Н

П

М’ячі

О

 

Агромат

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Вілія-2

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Духче

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ХФК Фіміам-2

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 Група «C»

М

Команда

 

 

 

 

В

Н

П

М’ячі

О

 

Олімпія

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Мар’янівка

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Ярд

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Феміда Юнайтед

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 Група «D»

М

Команда

 

 

 

 

В

Н

П

М’ячі

О

 

Камаз-Агро

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Бережанка

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Олімп

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Атлетік Д

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

5 січня

Субота

ПОЛЕ Паркет

9.00           АГРОМАТ – ХФК ФІМІАМ-2

9.25           ФК ДУХЧЕ – ВІЛІЯ-2

9.50           МІДАС – ПРИП’ЯТЬ

10.15        МФК ГРАНІТБУД – ФК РЯТІВНИК

10.40        КАМАЗ-АГРО – ОЛІМП

11.05        БЕРЕЖАНКА – АТЛЕТІК Д

11.30        ОЛІМПІЯ – ЯРД

11.55        ФК МАР’ЯНІВКА – ФК ФЕМІДА ЮНАЙТЕД

12.20        ФК РЯТІВНИК – МІДАС

12.45        ВІЛІЯ-2 – АГРОМАТ

13.10        ФК МАР’ЯНІВКА – ОЛІМПІЯ

13.35        БЕРЕЖАНКА – КАМАЗ-АГРО

14.30      ФК Любарт – Інтербетон Рівне

17.00      Фінал – Кубок Сніговики

17.30      Фінал – Кубок Снігурочки

18.00      Фінал – Кубок Діда Мороза

18.30      Матч – Зірок Футзалу Луцьк - Рівне

ПОЛЕ Тарафлекс

9.00           КАМАЗ-АГРО – АТЛЕТІК Д

9.25           ОЛІМП – БЕРЕЖАНКА

9.50           ОЛІМПІЯ – ФК ФЕМІДА ЮНАЙТЕД

10.15        ЯРД – ФК МАР’ЯНІВКА

10.40        АГРОМАТ – ФК ДУХЧЕ

11.05        ВІЛІЯ-2 – ХФК ФІМІАМ-2

11.30        МІДАС – МФК ГРАНІТБУД

11.55        ФК РЯТІВНИК – ПРИП’ЯТЬ

12.20        ПРИП’ЯТЬ – МФК ГРАНІТБУД

12.45        ХФК ФІМІАМ-2 – ФК ДУХЧЕ

13.10        ФК ФЕМІДА ЮНАЙТЕД – ЯРД

13.35        АТЛЕТІК Д – ОЛІМП

14.00      А1 – С1 Кубок Діда Мороза

14.30      В1 – D1 Кубок Діда Мороза

15.00      A2 – C2 Кубок Снігурочки

15.30      B2 – D2 Кубок Снігурочки

16.00      1 – 2  Кубок Сніговика

16.30      3 – 4  Кубок Сніговика

ПОЛЕ Майдачник №1

14.00           А3 – С4 Кубок Сніговика

14.30           В3 – D4 Кубок Сніговика

15.00           A4 – C3 Кубок Сніговика

15.30           B4 – D3 Кубок Сніговика

Схожі матеріали

01 грудня 2017, 10:18
Волинські поціновувачі футзалу з нетерпінням очікують чергового туру найсильшої міні-футбольної першості країни серед жінок.     Цього...
17 лютого 2015, 16:53
Представник Суперліги волинського чемпіонату з футзалу завоював комплект срібних нагород на всеукраїнському чемпіонату серед ветеранів...
02 березня 2018, 11:40
Уже цієї суботи-неділі всі ліги можуть дізнатися імена фіналістів (за умови здобуття двох перемог одним із опонентів). Передбачати...