«Теревені» та «Альянс» - переможці підсумкового турніру АДФ

Асоціація дворового футболу 5х5 завершився сезон на відкритих майданчиках, в якому було задіяно 25 дорослих та 12 дитячих команд.

 

Фінальним акордом став чемпіонат "October Cup", за який змагалося 10 обласних колективів. Після групової стадії по 2 кращі команди продовжили боротьбу за звання чемпіона.

 

У матчі за третє місце зустрічалися ФК "Олімп" (Рожище) та ФК "Кременець". Динамічна гра, яка подарувала вболівальникам яскраві емоції, завершилася на користь клубу "Кременець" - 2:0.

 

Фінал видався не менш напруженим, адже зустрічалися старожили турнірів АДФ: "Теревені" - "Феміда Юнайтед". Перший тайм завершився з рахунком 1:1. Надалі обидві команди грали обережно, бо розуміли ціну помилки. Проте після прекрасної комбінації "Теревеням" таки вдалося вийти вперед та здобути перемогу 2:1!

 

Паралельно тривав чемпіонат серед юнаків U-16, де перемогу святкували ФК "Альянс" (Рожище), а срібло здобули юнаки з Торчина!

 

Переможцями першої ліги серед юнаків стали ківерчани "Торпедо", а у другому дивізіоні тріумфом відзначився колектив "Street Athletes".

 

Як зазначав голова Асоціації дворового футболу Волині Микола Озюк,  динаміка розвитку ліги лише зростає:

 

-       Приємно, що до аксакалів ліги додаються нові команди. Радий, що юнацькі команди активно долучаються до ліги, бо саме діти – це наше сьогодення, яке буде змінювати наше майбутнє!

 

Схожі матеріали

03 січня 2019, 14:14
Асоціація футзалу Волині спільно з Асоціацією футзалу Рівненської області започаткувала цікавий проект "Кубок виклику друзів"  заради...
25 жовтня 2015, 20:19
Волинських шанувальників футболу та футзалу вже не здивуєш присутністю на футбольних полях та міні-футбольних майданчиках області...
25 грудня 2014, 14:35
У Луцьку стає гарною традицією на свята відпочивати із користю для здоров’я та з улюбленим видом спорту. Цьогоріч Асоціація міні-...