У кубкових матчах АДФ Волині тріумфував «Шігірюм» з Прилуцького

Старт кубкових поєдинків підтвердив наміри оргкомітету до вдосконалення, адже шість колективів отримали нагороди за підсумком кубкових поєдинків. Матчі проходили у цікавому форматі –спершу колективи розділили у 2 групи по 4 команди, далі відповідно до зайнятого місця у групі змагалися за три трофеї.

 

У фіналі Bronze Cup зустрілися  «ГПЗ» та «Козаки» (Ковель). Відзначимо самовідданість ковельчан, адже команда приїхала у складі п’яти людей та зуміла нав’язати боротьбу. Все ж досвід лучан і вчасні заміни своє зробили – перемога 5:3.

 

Фінальний поєдинок Silver Cup дарував хороші сподівання для перемоги колективу «WestNet». Команда вправно, турнір за турніром, крокувала до бажаного трофею, і тут їй випала нагода зустрітися у дербі з «Іскрою». Гра була непоступлива, обидві команди розуміли чого варта помилка. Тож  0:0 та серія пенальті, де фортуна посміхнулася «WestNet» -  5:4!

 

Не менш драматичний був фінальний поєдинок у Grand Cup, де зустрічалась «Кременець» та «Шігірюм» (Прилуцьке).  З перших хвилин поєдинок проходив під диктовку Прилуцького, який вигравав по ходу в два м’ячі. Проте за хвилину до завершення матчу Кременець спершу скоротив,  а  потім і перевів протистояння в серію пенальті – 3:3!

Камбек вдався, та все ж доля була на боці «Шігірюма» - перемога у серії 3:2 та звучання пісні «Шігірюм-Шігірюм» над Ківерцівським майданчиком.

 

Після нагородження голова АДФВ Микола Озюк розповів виданню «ВолиньSport», що  крім підготовки до регулярного чемпіонату, який стартуватиме в кінці травня, запланувано змагання для дітей у вікових категоріях U-12 та U-16.

 

Схожі матеріали

21 лютого 2015, 08:15
Президента АМФВ мобілізували 3 лютого, тож ні хвилини не вагаючись, Сергій став на захист Батьківщини. Відтак, щоб підтримати Сергія...
16 листопада 2014, 19:23
«Три, два, один, пуск!!!», - саме так би озвучили б у якомусь забурговому  мультясі старт нового сезону в елітній першості Волині з...
23 травня 2017, 15:48
У Києві відбувся всеукраїнський турнір із нагоди 8-річчя заснування Асоціації дворового футболу України. На стадіоні "Старт" (...