У неділю визначать переможців «Ярмарку футзалу-2018»

Минулого вікенду було розіграно вісім відбірних груп, за результатами яких претенденти розподілилися на чотири трофеї – Кубок Четвірки, Кубок Трійки, Кубок Двійки та Головний Кубок. Логіка зрозуміла – переможці квартетів поборються за основний приз, другі місця розіграють Двійку, треті сходинки визначать сильнішого у Трійці, а тих, кому геть не пощастило, чекає втішна Четвірка.

 

Зауважимо, що володарями перших щаблів груп стали: «Кураж» (Луцьк), FC «Respect» (Луцьк), ФК «Рятівник»,  ФК «Копачівка» (Рожищенський р-н), «Мідас» (Луцьк),  «Бережанка», «Joma-Луцьк» і «Вотранс» (Луцьк).

 

Кубок Двійки складуть: «Модерн-Експо» (Луцьк), ФК «Арсенал» (Ощів-Терешківці, Горохівський р-н), МФК «РадиМо» (Радивилів, Рівненська обл), «Динамо» (Луцьк), «Вікторія»,  ХФК «Фіміам», «Забіяка» й  «Торпедо».

 

Третій місця в групах посіли: «Імпульс», «Стелла», ФК «Любарт», «Теремно Хліб», «Олімп», «OGGO Team», «Камаз-Агро» і «СпецТех-Сахарадо».

 

Четвірочники: ХФК «Фіміам-2»,  «West Side», «ВолиньФам», «Юність Переспа», ФК «Бельбек»,   «Волинь-АТО», «Луцьктепло» та ФК «Дежа» (Коледежі, Горохівський р-н).

 

Вирішальні двобої відбудуться на двох майданчиках СК «Арена Сіті» та проходитимуть за олімпійською системою плей-оф.

 

Центральне ПОЛЕ

НЕДІЛЯ

11 листопада

 

¼ Плей-офф Кубка Четвірки

11.30    ХФК Фіміам-2 – West Side

12.00    ВолиньФам – Юність Переспа

12.30    ФК Бельбек – Волинь-АТО

13.00    Луцьктепло – ФК Дежа

 

¼ Плей-офф Кубка Трійки

13.30    Імпульс – Стелла

14.00    ФК Любарт – Теремно Хліб

14.30    Олімп – OGGO Team

15.00    Камаз-Агро – СпецТех-Сахарадо

 

½ Плей-офф Кубка Четвірки

15.30    Луцьктепло/ ФК Дежа – ВолиньФам/Юність Переспа

16.00    ХФК Фіміам-2/West Side – ФК Бельбек/Волинь-АТО

 

½ Плей-офф Кубка Трійки

16.30    Імпульс/Стелла – Олімп/OGGO Team

17.00    Камаз-Агро/СпецТех-Сахарадо – ФК Любарт/Теремно Хліб

 

 

ПОЛЕ Паркет

НЕДІЛЯ

11 листопада

 

¼ Плей-офф Кубка Двійки

11.30    Модерн-Експо – ФК Арсенал

12.00    МФК РадиМо – Динамо

12.30    Вікторія – ХФК Фіміам

13.00    Забіяка – Торпедо

 

¼ Плей-офф Головного Кубка

13.30    Кураж – FC Respect

14.00    ФК Рятівник – ФК Копачівка

14.30    Мідас – Бережанка

15.00    Joma-Луцьк – Вотранс

 

½ Плей-офф Кубка Двійки

15.30    Вікторія/ХФК Фіміам – МФК РадиМо/Динамо

16.00    Модерн-Експо/ФК Арсенал – Забіяка/Торпедо

 

½ Плей-офф Головного Кубка

16.30    Кураж/FC Respect – Мідас/Бережанка

17.00    Joma-Луцьк/Вотранс – ФК Рятівник/ФК Копачівка

 

Фінал Плей-офф Кубка Четвірки

17.30

 

Фінал Плей-офф Кубку Трійки

18.00

 

Фінал Плей-офф Кубка Двійки

18.30

 

Фінал Плей-офф Головного Кубку

19.00

 

Схожі матеріали

09 лютого 2015, 16:17
Відбулися відбірні зональні ігри чемпіонату області з міні-футболу ФСТ "Колос".   Так , у чотирьох групах, претенденти визначили...
25 грудня 2014, 14:35
У Луцьку стає гарною традицією на свята відпочивати із користю для здоров’я та з улюбленим видом спорту. Цьогоріч Асоціація міні-...
01 лютого 2016, 07:51
Жіночий чемпіонат області цього сезону зібрав п'ять команд, як і чоловіча Суперліга, щоправда дівчата гратимуть лише в два кола. Два...