В ЛНТУ фінішував «Кубок Тараса Михалика»: Тріумф "Міленіума"

У спорткомплексі ЛНТУ вчетверте у своїй історії відбувся футзальний турнір серед студентів, що носить горде ймення «Кубок Тараса Михалика». Започатковані ці змагання ще під час навчання відомого футболіста (тоді у складі київського «Динамо») у цьому вузі. В груповому раунді цього року приймало участь  15 команд, що за жеребом були поділені на чотири відбірні групи.

 

 

Після захоплюючої боротьби у фіналі (як і минулого року) зійшлися команди «Міленіум» та «START», склади яких представляють студенти-вихованці Анатолія Хомича – викладача кафедри фізичного виховання.

Фінальний матч мав свій підтекст –  адже минулого року, незважаючи на те,  що фаворитом в цій парі вважалась команда «Міленіум», кубок над головою підняли футзалісти команди «START», які в серії шестиметрових  ударів вирвали перемогу.

 

Цього ж року хлопці з «Міленіум» будь-що прагнули взяти реванш і це їм вдалося більш ніж переконливо, про що свідчить рахунок 4:1 на користь минулорічних «невдах». Хоча все могло би бути по-іншому.

 

Минулорічний герой фіналу воротар команди «START» Богдан Матюк не прийшов на фінальний матч, тим самим підвівши товаришів по команді, які на нього дуже розраховували. Але свято і без нього відбулося, адже одразу після фінального свистка Тарас Михалик, який спостерігав за фінальним двобоєм особисто вручив призи кращим футзалістам у своїх номінаціях.

 

Так, другий рік поспіль кращим бомбардиром став Павло Мороз з команди «Міленіум», найкориснішим гравцем став Юрій Романюк - представник команди «Технікум», досвідчений Віталій Куровець з «Міленіум» отримав приз гравця, котрий вів свою команду до перемог, Карабан Микола з команди «Садочок» – кращий захисник, кращий гравець всього турніру – Роман Прищепа з команди «START», а Сергій Савчук з команди «Міленіум» не тільки отримав приз кращого воротаря турніру, а й воротарські рукавиці, які особисто передав воротар Київського «Динамо» Олександр Шовковський.

 

Не залишився без подарунка і сам Тарас, організатори вручили йому статуетку магістра, адже не так давно Тарас Михалик отримав статус магістра Луцького НТУ.

 – Змагання мені дуже подобаються, - зізнався гравець "Локомотива". -  Дивлюся на хлопців та згадую свої студентські роки, з таким же захватом ганяв м’яча, цікаво було, шкода що ці роки швидко минають. А на рахунок турніру, то хочу сказати, що у фіналі хлопці продемонстрували досить пристойний рівень футболу, хочу побажати ним так тримати, а я в свою чергу наскільки зможу - буду підтримувати, щоб цей турнір жив. Користуючись нагодою, хочу привітати всіх із прийдешнім Новим роком та побажати, щоб нарешті наступив мир на нашій українській землі.

 

І на останок Тарас подарував всім охочим привезені з собою календарі на 2015 рік зі своїми фотографіями та автографом та прийняв участь у фотосесії зі всіма охочими.

Схожі матеріали

05 січня 2015, 15:28
Два дні, та що там - фактично дві доби точилися баталії доволі оригінального міні-футбольного дійства - турніру АФМВ «Різдвяна коляда...
10 серпня 2016, 13:41
У столиці відбувся турнір із міні-футболу, організатором якого був «Чоткий паца» (культова особа, на рахунку якого майже два мільйони...
03 грудня 2017, 09:41
Луцький клуб "Легіон" в рамках Чемпіонату України вищої ліги приймав киянок, що посідають друге місце в групі "Б".      Підопічні...