Горохівчани - лідери спартакіади серед аграрних навчальних закладів

У найпівденнішому районному центрі Волині відбулися обласні змагання серед студентів аграрних ВНЗ I-II рівнів акредитації з настільного тенісу (юнаки, дівчата) та міні-футболу (юнаки) за програмою сільських спортивних ігор Волині 2017 року.

Найбільш очікуваними були змагання з міні-футболу. Фаворити турніру - команди навчальних закладів Горохова та Володимир-Волинського почергово обіграли представників Рожищенського коледжу, а потім в особистій зустрічі вирішували долю першого місця.

Перший тайм був за господарями - 2:0, на початку другого тайму володимир-волинцям вдалось зрівняти рахунок та все ж сильнішими виявились горохівчани - 3:2.

У настільному тенісі перемогу також здобули спортсмени Горохівського ВНЗ. В змаганнях серед дівчат перше місце завоювала Ляш Анастасія, друге місце – Пшенко Ірина (Володимир-Волинський), на третьому місці – Власюк Катерина (Рожище). Серед юнаків перемогу здобув Ліщук Микола, Гусак Павло та Головенко Олександр (обидва Володимир-Волинський ВНЗ) зайняли друге та третє місця відповідно.

Спортсмени, які зайняли 1-3 місця нагороджені медалями, команди-призери - дипломами Волинської обласної ради ВФСТ «Колос».
Наступним етапом спартакіади серед аграрних ВНЗ будуть змагання з волейболу (юнаки, дівчата), армспорту (юнаки, дівчата), шахів та шашок (юнаки, дівчата), які заплановано на 01 червня в м.Володимир-Волинському.