Гравець "Волині" - Курко Василь розповів чим можна зайнятись під час карантину

Гравець "Волині" - Курко Василь розповів чим можна зайнятись під час карантину, а ще згодом назвав свій  топ-5 серіалів для перегляду під час карантину.

 

"Особисто я під час карантину бігаю в парку, дивлюся серіали та проводжу час з коханою. Хочу порадити вам під час цього "домашнього арешту" провести більше часу з близькими для вас людьми. Читайте книги, переглядайте фільми та робіть зарядку. Ну і звісно менше паніки, намагайтесь поменше виходити на вулицю." - ексклюзивно для VolynSpotr розповів Вася.

 

В топ-5 серіалів Василя ввійшли:

 

1. "Гострі козирки"
2. "У всі тяжкі"
3. "Світ дикого заходу"
4. "Шерлок Холмс"
5. "Гра престолів"

 

Що таке коронавірус Covid-2019?

 

Так називають спалах коронавірусної хвороби, яка розпочалась у Китаї у 2019 році. Вчені вивчили геном вірусу та встановили, що він на 70% схожий на SARS-COV, який у 2012 році став причиною високої смертності через гострий респіраторний синдром.

 

У 2020 році у Європі, зокрема в Італії почала швидко зростати кількість інфікованих коронавірусом. На сьогодні випадки коронавірусу зафіксовані у всіх країнах Євросоюзу.

 

11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію коронавірусу, однак називає її контрольованою. В Україні підтверджений тільки один випадок зараження коронавірусом.