Хто з зірок приїде до Луцька на командний Чемпіонат Європи з багатоборства

На командний Чемпіонат Європи з багатоборства, який відбудеться у Луцьку 6-7 липня приї\дуть чимало зірок легкої атлетики.

 

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє ФЛАВО.

 

Два роки тому Україна виграла загальний трофей в Таллінні. І тоді, і нині в нашій команді – мега досвідчений 34-річний Олексій Касьянов. У Таллінні наш ветеран виборов друге індивідуальне місце в десятиборстві. Чекаємо у Луцьку виступів Дарини Слободи та Рімми Буйненко, які два роки тому взяли понад 6000 очок в семиборстві.

 

Особлива увага естонцям. Вони за ці два роки стали сильнішими. Янек Ойглане та Майсель Уїбо — зірки збірної Естонії. Янек був четвертим на чемпіонаті світу у Лондоні в 2017-му, а Мейсель у п’ятірці кращих результатів цього сезону у десятиборстві. У травні в Австрії він набрав в десятиборстві 8353 очки.

 

Не менш сильною є й жіноча збірна. Естонка Гріт Садейко минулого тижня виборола 6162 очки на змаганнях у Франції. До речі, наша Дарина Слобода там також розміняла 6000 очок і набрала 6094.

 

У збірній Білорусі варто остерігатися бронзового медаліста берлінського чемпіонату Європи-2018 Віталія Жука, а також ексчемпіона Європи Андрія Краучанки. Останній повертається в змагання після травми. Окрема увага в чоловіків буде прикута й до виступів сильного іспанця Хорхе Урена. У цьому році він має результат 8123 очка в австрійському Гьоцисі, а також виграв ЧЄ у приміщенні в Глазго.

 

Отож, подивитися на «Авангарді» 6-7 липня буде на кого і на що.