Ковельчани тріумфували на обласних змаганнях з веслування

У Ковелі на базі веслувального каналу відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное. Про це інформує  Ковельська міська федерація каное.

Змагання проводилися серед юнаків та дівчат 2002-2003 рр.н. та 2004-2005 рр.н. Обласний чемпіонат став заключним етапом відбору в збірну команду Волині, яка побореться за призові місця на офіційному чемпіонаті України. Він стартує в Ковелі і відбуватиметься 13 по 17 червня, У відкритому чемпіонаті Волинської області взяли участь близько сотні  перспективних волинських спортсменів, юних вихованців КДЮСШ ім. Кондратовича (Ковель),  СДЮСШОР «Олімп» (Луцьк, Ковель) та Шацької ДЮСШ.

Юнаки двох вікових категорій змагалися на дистанціях 1000 та 500 метрів, а дівчата – 500 та 200 метрів в каное-одиночці (С-1), каное-двійці (С-2), байдарці-одиночці (К-1) та байдарці-двійці (К-2).

Серед каноїстів-юнаків 2002-03 рр. н. в індивідуальних гонках на дистанціях 500 м.  та  1000 м. рівних не було ковельським веслувальникам. Першим на 500м. дистанції перетнув  фінішну пряму Сергій Яковлєв, другим був Тарас Семенюк, а третім став  Василь Змієвський. На 1000 м. Василь Змієвський зумів випередити Тараса Семенюка та став срібним призером обласного чемпіонату, а Тарас зайняв третє місце.

На дистанціях 200 м. та 500 м. серед дівчат старшої вікової групи боротьбу за чемпіонство вели дві ковельські каноїсти Анна Марчук та Наталка Грабовець. В результаті Анна перемогла на дистанції 500 м., а Наталка фінішувала з другим результатом. На дистанції 200 метрів навпаки, Наталя Грабовець стала чемпіонкою, а Анна Марчук  виборола срібло.

Серед веслувальників-байдарочників молодшої вікової групи в призові місця зуміли пробитись  ковельчани Анна Дудка - ІІ місце на 200 та 500 м., Ангеліна  Глебець– ІІІ м. на двох дистанціях та Марко Смусь, який переміг своїх ровесників на дистанції  1000 м., і виборов ІІ місце на 500 м..

Серед каноїстів молодшої вікової категорії кращим в каное-одиночці на дистанціях 1000 та 500 метрів став Максим Кушнєрук. Дмитро Федорук двічі фінішував другим, а Максим Примачук виборов бронзу на дистанції 1000 м..

Крім індивідуальних гонок, відбулися заїзди в дуетах, а саме: серед старшої вікової групи на дистанції 500 м. в каное-двійці п’ятеро ковельчан стали призерами чемпіонату. Сергій Яковлєв з Тарасом Семенюком – І місце, Дмитро Мирончук в парі з шацьким Богданом Лопуховичем – ІІ місце, ІІІ м. – Олександр Ксюк в дуеті із Василем Змієвським. Серед юнаків 2004-2005 рр.н. І місце виборов екіпаж в складі Назара Бензель, Дмитра Фодорука, ІІ м. – Василя Кімлайчука, Андрія Змієвського.

Серед дівчат каноїстки Анна Марчук в дуеті з Наталкою Грабовець стали срібними призерами.  Марко Смусь зі своїм напарником з Луцька переміг на дистанції 500 м. в байдарці-двійці.

Всі вищезгадані юні веслувальники увійшли до збірної команди Волинської області та приймуть участь у Чемпіонаті України.