Ковельчани – триразові призери чемпіонату світу з веслування на «Драконах»

В угорському  місті Сегед відбувся клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон».

 

Ковельська команда “Західний вітер” достойно представила своє місто на цих змаганнях. Всього в чемпіонаті взяли участь 137 клубів, в загальному - 6330 спортсменів з 37 країн світу, - повідомляє "КовельPost".

 

 

Честь України захищали: “Західний вітер” (м. Ковель), “Отаман” (м. Львів), “Мала флотилія” (м. Київ), “DBC Kiev” (м. Київ), “Буревісник” (м. Київ), “Одеська академія веслування” (м. Одеса), “Сальса” (м. Житомир). Найбільша клубів з’їхались з Канади, США та Австралії.

 

 

За сім днів напружених стартів колектив “Західний вітер” виборов бронзову нагороду на дистанції 200 метрів, срібну - на 500 метрів та ще одну «бронзу» - на дистанції 2000 метрів.

 

 

 

До складу команди увійшли ковельчани: Назарук Дмитро (капітан), Марковський Дмитро, Михайленко Павло, Гичка Олексій, Геч Станіслав, Кузьмич Роман, Семенюк Сергій, Сметюх Юрій, Волчук Ігор, Онуфрієнко Ігор. Також були запрошені спортсмени із м. Дубно Рівненської області: Недашківський Віктор, Осійчук Василь та Лахіта Віталій, барабанщиця Вартанян Каріне з Одеси та стерновий Бацаєв Євген з Луцька.

 

 

Поїздка на чемпіонат здійснювалася за власні кошти спортсменів. Завдяки успіхам команди “Західний вітер” про славетне місто Ковель дізналися десятки країн світу.