Лучанка завоювала дві медалі на Чемпіонаті Європи

Юлія Осіїк виборола бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед юніорок, який цими днями проходить в чеському місті Плзень.

Лучанка виступала у ваговій категорії до 57 кг. Спортсменка у присіданні виборола малу золоту медаль з результатом 175 кг. У жимі Юлія показала срібний результат – 95 кг, а 145 кг у тязі дозволили їй зібрати найкращу особисту суму – 415 кг, яка і принесла Осіїк бронзу континентальної першості, - повідомляють "Волинські новини".

«Місто Плзень можна назвати центром європейського пауерліфтингу, адже змагання міжнародного рівня тут проходять досить часто, і рівень проведення тут – на висоті!», – розповів заслужений тренер України Олег Хом’як.

Відповідно тандем тренера Хом’яка та спортсменки Осіїк клопітливо готувалися до європейської першості.

«Підготовка проходила досить добре, і змогли добавити до результатів в усіх трьох вправах, у порівнянні з останніми змаганнями», – пригадав Олег Хом’як.