Лучани здобули низку медалей на чемпіонаті України з плавання

Феєрверком медалей луцьких плавців завершився третій день чемпіонату України серед молоді та юніорів з плавання 21 червня, що проходить в Харкові.

Про це інформує Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради у фейсбуці.

Так, вихованка КЗ « СДЮСШОР плавання ЛМР» Дана Ахмедова на дистанції 50 м брас виборола золоту медаль серед молоді, встановивши при цьому рекорд Волинської області, тренер плавчині С. Максимюк.

Максим Ткачук на дистанції 50 м брас виборов 2 бронзи (молодь, юніори), тренери В.Самчук, А. Тихонович.

Ілля Петрочук на дистанції 100 м в/с теж виборов бронзову нагороду серед юніорів, тренує спортсмена О.Сологуб.

Фіналістами сьогоднішнього дня стали: Антон Карасійчук – 100  м в/с – 9 місце (молодь), Олексій Стахір – 12 місце (молодь). Олександр Пінчук 100 м н/сп – 9 місце (юніори), Микола Мороз – 10 місце (юніори).